Špeciálne vložky do topánok značky Medicovi „Jedinečná nová ortopédia S OKAMŽITÝM TLMENÍM BOLESTI

Tento krát sme u nás testovali špeciálne vložky do topánok značky Medicovi. Ide o vložky ktoré majú Water Ware Balance Technology, teda sú čiastočne plnené vodou, aby človek ľahšie držal balanc a mal nohu počas celého dňa v prirodzenejšej pozícii. Pri výbere vložky je dôležité dbať na to, aby ste k nej mali dostatočne veľké topánky, keďže vložky Medicovi sú v porovnaní s jednoduchými vložkami o niečo hrubšie. Svoj obľúbený pár nízkych tenisiek sa mi nosiť dlhodobo s vložkami nepodarilo (bohužiaľ ma trošku tlačili na päte), ale v zálohe ma čakalo viacero párov topánok, pri ktorých som tento problém nemala. Vyskúšali sme vložky do lodičiek a tenisiek. Už na pohľad sú tieto vložky do topánok zaujímavé, keďže sú plnené vodou. Na dotyk sú príjemne chladivé a nohe sa poľahky prispôsobia, netlačia, naopak utlmujú dopad pri chôdzi. Po pár dňoch som si všimla, že ma na konci dňa nohy bolia výrazne menej, ako pred tým než som začala vložky používať. Pri chôdzi som sa cítila oveľa pohodlnejšie a viac sebaisto a po pár týždňoch mi dokonca syn povedal že sa mu zdám rovnejšia než normálne, čo ma milo prekvapilo. Nečakala som že vložky môžu mať až taký radikálny dopad na to, ako držím polohu celého tela. Celkovo môžem vložky Medicovi odporúčať. Vhodné je však vybrať k nim dostatočne voľnú obuv, či pracovnú, tenisky alebo lodičky, aby ste sa cítili komfortne. Keď skombinujete vložky s vhodnou obuvou, výsledok už na prvé nazutie rozhodne stojí za zmienku. Na výber je z viacerých druhov vložiek, či už pracujete v stoji, sedíte, alebo beháte, takže si každý dokáže nájsť typ, ktorý je pre neho ten pravý. Už po pár dňoch som začala pociťovať pozitívne efekty a teším sa na to, aké pre mňa budú mať zdravotné benefity o pár mesiacov či rok. Viac sa dozviete tu : https://www.medicovi.sk/product/t40.html

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14470-specialne-vlozky-do-topanok-znacky-medicovi-jedinecna-nova-ortopedia-s-okamzitym-tlmenim-bolesti

joj to by som najskor nejake vlozky v topanke vobec musela zniest :smiley: