"Spolu to zvládneme"

Lekárom a zdravotníckym zariadeniam počas obdobia krízového stavu ponúkame bezplatne objednávkový systém Bookio. Najmä dnes veľmi dôležitý a efektívny nástroj, ako si ustrážiť objednávanie pacientov, tak aby sa vo väčšom počte nestretávali v ambulanciách. Online objednávanie ulahčí zrdavotníkom prácu (menej administratívy, viac času na pacienta) Promo kód pri registrácii – ZZZ


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14328-spolu-to-zvladneme

Dufam, ze im to aspon zadarmo ponukate v takejto situacii.

To je super ale moc im to teraz netreba kedze k doktorovi maju chodit pacienti iba ak je to fakt nevyhnutne

Dnes je to celkovo problém s objednávaním :confused:

teraz radsej k ziadnym doktorom nechodit, pokial to nie je nutnost!..:slight_smile:

presne ako si napisala, radsej doma upratovat a triedit veci

1 Like

presne tak…taky poriadok ako mam teraz, som nemala uz pekne dlho… :smiley: :smiley:

To je také jarné upratovanie, ale tak to je tá lepšia stránka tohto všetkého

No ja moc casu nemam, musim robit z domu takze pre mna sa nejako nic moc nezmenilo

heh tak som rada, ze som tu nasla aj niekoho dalsieho s home officom :slight_smile: ani nehovor k tomu este skolacka doma, je to veru na nervy a to bohvie ako dlho toto bude este takto trvat

Bud rad, ze vobec mas pracu, horsie by bolo keby si nemal :slight_smile:

Sa nestazujem, len vravim, ze nemusim moc vymyslat co budem robit

to ano, ale myslim, ze ty si teda jeden z mala ktory momentalne ma pracu, tak sa tes :wink:

Spolu to jednoznačne zvládneme. Budeme aj teraz naďalej sedieť len na riťke a maximálne pracovať v záhrade a snáď ten vírus čím rýchlejšie utečie od nás!

uz aby to tak bolo, je to hrozne, nepredstavovala som si nikdy, ze by sme takto mohli dopadnut. dufam sa to da nejakosi doporiadku cele, bo neviem ako dlho to takto zvladneme este

To ani nehovor, clovek sa citi ako keby mala prist vojna alebo co

je to take akoby bola apokalypsa, nie je to prijemne, ale musim to vydrzat

ano prakticky s tym ani nic nemozme, len nejakosi prezit

Ja neviem čo sa to deje už okolo mňa už mali všetci covida a ja nič :slight_smile:

Budz rada, potom mas asi dobru imunitu. Ja si to tiez tak vravim a dufam teda, to tak aj ostane