"Spolu to zvládneme"

Lekárom a zdravotníckym zariadeniam počas obdobia krízového stavu ponúkame bezplatne objednávkový systém Bookio. Najmä dnes veľmi dôležitý a efektívny nástroj, ako si ustrážiť objednávanie pacientov, tak aby sa vo väčšom počte nestretávali v ambulanciách. Online objednávanie ulahčí zrdavotníkom prácu (menej administratívy, viac času na pacienta) Promo kód pri registrácii – ZZZ

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14328-spolu-to-zvladneme

Dufam, ze im to aspon zadarmo ponukate v takejto situacii.

To je super ale moc im to teraz netreba kedze k doktorovi maju chodit pacienti iba ak je to fakt nevyhnutne

Dnes je to celkovo problém s objednávaním :confused:

teraz radsej k ziadnym doktorom nechodit, pokial to nie je nutnost!..:slight_smile:

presne ako si napisala, radsej doma upratovat a triedit veci

1 Like

presne tak…taky poriadok ako mam teraz, som nemala uz pekne dlho… :smiley: :smiley:

To je také jarné upratovanie, ale tak to je tá lepšia stránka tohto všetkého

No ja moc casu nemam, musim robit z domu takze pre mna sa nejako nic moc nezmenilo

heh tak som rada, ze som tu nasla aj niekoho dalsieho s home officom :slight_smile: ani nehovor k tomu este skolacka doma, je to veru na nervy a to bohvie ako dlho toto bude este takto trvat

Bud rad, ze vobec mas pracu, horsie by bolo keby si nemal :slight_smile:

Sa nestazujem, len vravim, ze nemusim moc vymyslat co budem robit