Sprengelova deformita

Ahojte. Moja 3-rocna dcera ma sprengelovu deformitu. Najde sa niekto, kto mi poradi alebo ma niekto rovnake postihnutie ako my?

Ahoj, volam sa Janka a mam 19 rokov. Mam rovnake postihnutie ako Vasa dcera, ak mate neake otazky, mohla by som Vam ich zodpovedat. S pozdravom, Janka.

Ahoj, volam sa Ivana, mam 33 rokov a mam dceru s rovnakou diagnozou, chystam sa na vysetrenie a potom na operaciu, mas urobeny nejaky zakrok? Pa Ivana.

Dobry den, docitala som sa, ze mate dcerku so sprengelovou deformitou, mam taktiez 1 rocnu dcerku s touto deformitou, chcela by som sa opytat, ako ste na tom a ako ste to liecili, pretoze nam lekari zatial k tomu nic nepovedali

Dobry den, docitala som sa, ze mate rovnaku diagnozu ako moja 1 rocna dcerka, chcela by som sa opytat ako ste to liecili a ci sa to da vratit spat do normalu a ci ste podstupili nejaku opraciu?

Dobry den, kde vam tu vec operovali ak sa mozem opytat?

Ahoj a operovali ti to a kde?

Ahoj, volam sa Dana a chcela by som sa opýtať, či ste bola operovaná ohladom Sprengelovej deformite

Ahoh Janka,

Mám 33 rokov. Teraz som si prišla na to, že asi mám tú diagnózu. Dá sa to riešiť aj v tom veku? Ak áno ako? Čítala som že dá sa to opreovať ibo do 8 rokov. U teba ako to riešili?

Diky

Judita

Ahoj Dana!

Dozvedela si už niečo ohľadne oprerácie? Kde to robia, dokedy môže sa oprevať? Ak áno prosím napíš Ná m to. Ak niekto má informácie, prosím napíšte Nám.

Diky

Ahojte. Dceru operovali v Ziline ked mala 5 rokov. Momentalne stale cvicime. Kedze dcera ma aj skoliozu tak v buducnosti nas este zasa caka operacia.