Sprengelova deformita

(danka26) #1

Ahojte. Moja 3-rocna dcera ma sprengelovu deformitu. Najde sa niekto, kto mi poradi alebo ma niekto rovnake postihnutie ako my?

(Janka) #2

Ahoj, volam sa Janka a mam 19 rokov. Mam rovnake postihnutie ako Vasa dcera, ak mate neake otazky, mohla by som Vam ich zodpovedat. S pozdravom, Janka.

(ivana) #3

Ahoj, volam sa Ivana, mam 33 rokov a mam dceru s rovnakou diagnozou, chystam sa na vysetrenie a potom na operaciu, mas urobeny nejaky zakrok? Pa Ivana.

(Dana) #4

Dobry den, docitala som sa, ze mate dcerku so sprengelovou deformitou, mam taktiez 1 rocnu dcerku s touto deformitou, chcela by som sa opytat, ako ste na tom a ako ste to liecili, pretoze nam lekari zatial k tomu nic nepovedali

(Dana) #5

Dobry den, docitala som sa, ze mate rovnaku diagnozu ako moja 1 rocna dcerka, chcela by som sa opytat ako ste to liecili a ci sa to da vratit spat do normalu a ci ste podstupili nejaku opraciu?

(marek) #6

Dobry den, kde vam tu vec operovali ak sa mozem opytat?

(marek) #7

Ahoj a operovali ti to a kde?

(Dana) #8

Ahoj, volam sa Dana a chcela by som sa opýtať, či ste bola operovaná ohladom Sprengelovej deformite

(Judita) #9

Ahoh Janka,

Mám 33 rokov. Teraz som si prišla na to, že asi mám tú diagnózu. Dá sa to riešiť aj v tom veku? Ak áno ako? Čítala som že dá sa to opreovať ibo do 8 rokov. U teba ako to riešili?

Diky

Judita

(Judita) #10

Ahoj Dana!

Dozvedela si už niečo ohľadne oprerácie? Kde to robia, dokedy môže sa oprevať? Ak áno prosím napíš Ná m to. Ak niekto má informácie, prosím napíšte Nám.

Diky

(danka26) #11

Ahojte. Dceru operovali v Ziline ked mala 5 rokov. Momentalne stale cvicime. Kedze dcera ma aj skoliozu tak v buducnosti nas este zasa caka operacia.