Stacionár alebo domov dôchodcov?

Dobrý deň. Pozdravujem Vás. Píšete, že máte dosť veľké skúsenosti so zriadením denného stacionáru. Veľmi by mi pomohli nejaké informácie… Mám starší rodinný dom, ktorý potrebuje najskôr úpravy, ale víziu mám jasnú… Poprosil by som o Váš kontakt. ( Pracujem s mentálne postihnutými deťmi… )

Kľudne pošlite e-mail alebo t. č. Ja sa ozvem. Ešte raz úprimne ďakujem za Váš čas.

S pozdravom Štukovský

Ak este chcete rada Vam poradim.
Pekny den
Iveta

Dobry deň, čitala som vas prispevok, máte skúsenost s otvorením soc. zariadenia? Plánujem to tiež a začiatky sú ťažké a najdôležitejšie sú správne informácie. Ak by ste mi niečo poskytla budem vďačná. Vopred ďakujem.

Dobry den kde to chcete otvorit

Mohla by som poprosit na Vas kontakt… nikde sa neviem presne dopatrat nejakych informacii ihladom otvorenia denneho stacionara, resp: skôlka pre seniorov. Dakujem.lucia.durcakova@gmail.com

Dobrý deň,
mala by som záujem zriadiť si niečo pre starých ľudí, prípadne pre telesne postihnutých a chcela by som reagovať na Váš príspevok, nakoľko ste písala že máte s tým skúsenosti. vedeli by sme sa skontak tovať, viem že dobrá rada nad zlato, ja by som sa vedela aj revanžovať, alebo poradiť v inej oblasti.
Ďakujem s pozdravom
Vnučáková
P. s. - mám skúsenosti v oblasti podnikania, prácda s deťmi a aj v zdrvotníctve. Ďakujem.

Dobrý deň, privítala som Váš príspevok, nakoľko sa týka myšlienky, ktorú aj ja “nosím” dlhodobo v hlave. Pracujem v oblasti realít v okrese Komárna, kde sa nachádza veľké množstvo nehnuteľností vhodných na tento účel za prijateľné ceny, naviac v oblasti s výskytom termálnych kúpeľov s dobrými výsledkami na pohybové ústrojenstvo a je to oblasť s vysokou nezamestnanosťou. Budem rada, ak ma budete kontaktovať. Pekný deň Marta Mosná 0948052271

Dobrý deň,
ja by som mala záujem otvoriť zariadenie pre deti s mentálnym postihom, ktoré si vyžadujú celodennú starostlivosť a sú odkázané na určité prístrojové vybavenie. Mám ukončene magisterské vzdelanie ošetrovateľstva a 25 rokov som pracovala na detskej intenzívke. vie mi niekto prosím poradiť ako začať, prípadne poskytnúť akékoľvek informácie? Ďakujem.
elen1@centrum.sk

Dobrý deň, píšete, že máte skúsenosti so zraďovaním denného stacionára, rada by som vedela viac, ako postupovať atď. Za každú informáciu budem vďačná. Prosím píšte mi na mail: maria.fignarova@gmail.com

Pekný deň, prepáčte mi ale denný stacionár pre seniorov je aj moja srdcovka, ale zatiaľ nemám vhodné priestory a pátram tiež po informáciách. Ak máte užitočné informácie a ochotu sa podeliť ako a kde začať budem veľmi rada.

Dobrý deň, tak isto sa už dlho zamýšľam nad tou otázkou, čo bude s nami a našimi rodičmi keď zostarnú a už nebudú ládať a ak budú odkázaný na pomoc druhého? Rada by som zriadila hospic, alebo domov senoirov, poradte prosím. Je v tom nejaký rodiel, čo sa zdravot. poisťovní týka a nároku pacientov na nejaké pomôcky podľa nároku… kde sú ubytovaný, ako sa volá zariadenie? Ako na to založiť niečo také. 0903744142 Vopred ďakujem.

Dobry vecer,
citala som vasu reakciu ohladom sukromneho zariadenia pre seniorov, keby som aj ja chcela njake rady ohladom
takehoto zariadenia prosim mohla by som sa s vami skontaktovat? zuzica30@azet.sk
Dakujem

Dobrý večer,
až teraz som našla vašu odpoveď, chcela by som sa opýtať či platí ešte vaša ponuka?
Ďakujem.

Dobrý deň, so známou nám skrsla tiež myšlienka denného stacionáru pre dôchodcov, a viem, že to nie je jednoduché a je tam mnoho prekážok, avšak nechcem sa nechať odradiť..... keby ste mali niekto akékoľvek prospešné informácie, budem povďačná, každá rada je na nezaplatenie, aj tá najmenšia.... prosím na mail : tintinkaes286@gmail.com