Stale sa mastnejuce vlasy

(bloobie) #1

Prosim neviete mi poradit nieco na vlasy. Cim kolvek si ich zmijem na druhy den su znova mastne. Vyskusala som uz nespocetne mnozstvo druhov a znaciek samponov a nic mi nepomaha.

(michallin_ka) #2

A skúsila si šampóny aj z lekárne? Asi by som šla touto cestou a ak nie, treba zájsť ku kožnému a možno ti bude vedieť pomôcť. Alebo ma napadlo, však si zbehni ku kaderníčke ona by tiež mohla vedieť ako na to.

(Zuzana451) #3

toto by aj mna celkom zaujimalo, lebo hore pri korienkoch sa mi mastneju ale od polovice ich mam suche … a tiez som uz skusila vsetko mozne, aj drahe sampony z kadernickych salonov

(machiava) #4

Tiez som mala taky to problem ale to po tom co som presla na novu znacku vlasovej kozmetiky a ta mi vobec nesadla. Uz som bola z toho zufala no nakoniec som si zasla do lekarne a odvtedy som uz so zmenami nevymyslala.

(radka_humka) #5

Áno je dôležité si nájsť pre seba tú najvhodnejšiu značku a potom sa jej už len držať a zbytočne nešpekulovať s nejakou inou. No vie to byť aj zdravotný problém, no potom to je už na návštevu u lekára

(helenita) #6

No ja by som povedala, že používať stále tú istú značku bude po čase tiež len na škodu. To máš ako s tabletkami od bolesti, ak berieš stále len jedny tak aj tie ti po čase prestanú zaberať. lebo si na ne telo zvykne. Asi by bolo najlepšie takéto problémy riešiť buď s kaderníčkou alebo potom už len s lekárnikom…