Stale sa mastnejuce vlasy

Prosim neviete mi poradit nieco na vlasy. Cim kolvek si ich zmijem na druhy den su znova mastne. Vyskusala som uz nespocetne mnozstvo druhov a znaciek samponov a nic mi nepomaha.

A skúsila si šampóny aj z lekárne? Asi by som šla touto cestou a ak nie, treba zájsť ku kožnému a možno ti bude vedieť pomôcť. Alebo ma napadlo, však si zbehni ku kaderníčke ona by tiež mohla vedieť ako na to.

toto by aj mna celkom zaujimalo, lebo hore pri korienkoch sa mi mastneju ale od polovice ich mam suche … a tiez som uz skusila vsetko mozne, aj drahe sampony z kadernickych salonov

Tiez som mala taky to problem ale to po tom co som presla na novu znacku vlasovej kozmetiky a ta mi vobec nesadla. Uz som bola z toho zufala no nakoniec som si zasla do lekarne a odvtedy som uz so zmenami nevymyslala.

Áno je dôležité si nájsť pre seba tú najvhodnejšiu značku a potom sa jej už len držať a zbytočne nešpekulovať s nejakou inou. No vie to byť aj zdravotný problém, no potom to je už na návštevu u lekára

No ja by som povedala, že používať stále tú istú značku bude po čase tiež len na škodu. To máš ako s tabletkami od bolesti, ak berieš stále len jedny tak aj tie ti po čase prestanú zaberať. lebo si na ne telo zvykne. Asi by bolo najlepšie takéto problémy riešiť buď s kaderníčkou alebo potom už len s lekárnikom…