Stale verim, ze sa ku mne vrati

Zdravim…pred troma tyzdnami sa sa omnou rozisla priatelka po 7 mesaconm vztahu…V nedelu pred tymi troma tyzdnami som totiz mal pocit u nej na byte ze ma ignoruje a tak sao msa zacal vyhrazat, ze si ublizim a hned vtedy povedala je koniec.proste ubohe a detinske z mojej strany, proste totalny skrat …od rozchodu sme boli spolu este parkrat…2 krat mi doniesla veceru, ked som isiel z prace, spravala sa milo, usmievala sa ale nepohol som s nou…byva hned vo vedlajsom vchode, takze je to o to horsie pre mna…vzdy ked som jej napisal sms tak odpisala, neignorujovala ma ma a rovnako to je aj na facebooku, kde som jej pisal svoje vylevy, nazory ale z nicoho som ju neobvinoval a ani neurazal…vacsinou mi vzdy odpisala, ze si to vsetko vazi ale ze bude to takto najlepsie ze chce byt sama, proste ziadne internetove hadky…pred dvoma tyzdnami som v praci dostal napad, ze ju prekvapim kyticou ruzi u nej doma…tak som jej zazvonil predstavil som sa inak a otvorila mi…bola prekvapena, ked ma videla usmiala sa a pustila ma dnu a stale ma oslovovala zlato…asi tak 2 hodiny sme sa rozpravali, ale vravela ze je uz rozhodnuta…odchadzal som od nej taky vyrovnany stym, ze je koniec…ked som prisiel domov tak som sa jej este rozpisal na facebooku, ona mi odpisala na druhy den(teda vstredu) ze sa citi byt zla, ze si nevazi to co jej ponukam ale ze momentalne to citi takto …po precitani niekolkych clankov som sa rozhodol aplikovat pravidlo nuloveho konaktu aodvtedy sa snazim ju nekontaktovat, je to uz 13-ty den, niekedy ma to uz velmi pokusa ale snazim sa zatial odolat…nasu spolocnu fotku ma stale v albume ani si ma nevymazala s priatelov…nepisem jej ziadne smsky, ani ziadne litanie na facebooku a ani ziadne ahoj ako sa mas…mali sme pekny vztah, vsetok volny cas po praci sme travili spolu…pocas vikendov zzvykla vacsinou chodit domov za rodicmi lebo tu je len v podnajme kvoli praci…nemali sme ziadne turbulentne obdobia pocas vztahu, sem tam sme sa pohadali ale nic hrozne to nebolo a hned sme sa udobrili…sama uznala ze nam bolo pocas tych siedmych mesiacov spolu krasne a citila sa somnou normalne a bezprostredne ale stalo sa co sa stalo v tu nedelu a boji sa ze by sa to mohlo zopakovat…ja stale verim, ze sa este ku mne vrati…minuly tyzden v pondelok som ju stretol ked isla do prace a ja som vencil psa,nijak sa mi nevyhybala a uz s dialky sme sa zdravili,tak sme prehodili par slov, spytala sa ako sa mam atd…povedala ze aj chcela napisat ale nechcela otravovat a tak sme sa rozlucili, snazil som sa neprejavovat emocie a to sa mi aj podarilo…na druhy den som ju stretol opat ale uz ked isla z prace vecer, tak ked ma videla, pockala a kecali sme asi 10 minut, hovorila mi o praci a ze cez vikend ide nasvadbu, proste viac ako som asi aj chcel vediet :smiley: potom som to trosku uz nezvladol a zacal som ju hladkat po tvari, nevadilo jej to a ani ma neupozornoivala aby som prestal, pomaly som ju isiel odprevadit ku vchodu a tam som jej dal pusu na lice a povedal ze ju lubim…jej odpoved bola "ja viem zlato, budeme kamarati…spravil som to potom este asi raz ale nevadilo jej to a tak sme sa rozlucili, nijak som sa jej nasilu nevnucoval a ani som ju neprosil aby sa vratila… bola mila, usmievava ako vzdy…a odvtedy sa v podstate nic nove neudialo…este tyzden pockam ci sa nieco neudeje a potom ju budem kontaktovat…jasne, ze na nu nevybehnem stym, ze aby sa vratila ale pekne pomaly…myslite, ze mam ako taku sancu? samozrejme, ze vsetko je to len jej v hlave a tento “plan” nemusi fungovat

Na ženu treba ísť hlavne postupne a pokojne. Daj tomu čas a na nič netlač. Viem že to je ťažké ale dá sa to všetko zvládnuť. Prajem veľa štastia :slight_smile:

tak nadej umiera posledna, ako sa hovori. je fajn, ze tomu veris! mozno to aj dobre dopadne! drzim palce!!

ja nechcem byt pesimista, ale ja by som to uz zabalila.

Tak to potom si pesimista! :smiley: :smiley:

Možno je len realista :slight_smile:

Vzťahy sú veľmi komplikované, aspoň čo si všímam posledné roky

tazko povedat, co sa medzi vami stalo. kludne mozes byt jej najlepsie priatel, no buducnost si priste s tebou preedstavit nevie. mozes v sebe drzat nadej, zeju to po case prejde, no ci to tak aj bude, to ti nevie nik povedat a asi ani ona sama

no od tohto prispevku co som sem pisal sme sa stretli este raz pred necelym tyzdnom v piatok…isla do nocnej a ja som sa chystal behat…tak sme pokecali, posrandovali, isiel som ju odprevadit k busu…na zaver som jej dal pusu na celo, na lice a povedal, ze ju stale lubim :smiley: jaj odpoved bola “ja viem”…opat jej nevadili moje dotyky, nevravela mi aby som s tym prestal, proste nic…usmievala sa, nevyhybala sa pohladom do oci…na druhy den som sa rozhodol jej napisat…na prve dve smsky este odpisala ale potom, ked som jej napisal, ze mi chyba tak odpoved ziadna…na dalsi den rano som jej napisal na facebooku ci sa nechce porozpravat, precitala to ale odpoved opat ziadna ani po niekolkych hodinach, pritom bola viackrat online…potom som si povedal, ze nemienim uz robit zo seba idiota, napisal som jej par viet typu nech je stastna, ze ju milujem ale kamarat s nou nechcem byt lebo by mi to este viac ublizovalo, ze chcem sa pohnut dalej a nechcem sa uz trapit, ked ona nema zaujem a bude najlepsie ked si ju vymazem a zablokujem…hned ako to precitala, tak som si ju zablokoval a hotovo…povedal som si, ked bude nieco chciet, tak existuju aj smsky…

dobre si spravil! páči sa mi tvoj postoj. proste ona vie, že by si ju ešte chcel a teraz je už rad len na nej, či bude chcieť alebo nie

jasne, ze by som ju chcel len sa nemienim stale trapit…nikdy mi nebolo tak na hovno ako posledny mesiac…v kuse som len premyslal, sem tam plakal, zozieral sa a popritom vyfajcil krabicku cigariet denne…nepoviem ani pol slova keby ma vidi a uteka hned prec alebo je arogantna a povie nech jej dam pokoj, tak vtedy mi dopne, ze to nema vobec vyznam sa nou zaoberat a o nieco sa pokusat…ale vzdy ked sme sa stretli tak sa spravala ako keby sa nic medzi nami nestalo…usmevy, srandicky, rozprava mi co ma nove atd…nevadi jej, ze ju bozkavam a dotykam sa jej a pritom nie sme spolu uz mesiac…jednoducho neviem co si mam o tom jej spravani mysliet a v poslednej dobe dost casto nad tym premyslam…neviem ci je to len zo zvyku, ci jej to lichoti alebo este nieco citi ku mne aj ona

neponižuj sa a maj svoju žensku hrdosť. Prijde niekto lepší a ak sa nepodarí ho najst vonku, skusíš hladat vo virtualnom svete.

maj svoju žensku hrdost…najdeš si niekoho lepšieho, niekoho kto o teba bude stat. Je vela možnosti ako sa zoznamit.

Podľa mňa nie je úplne okay, že o tom takto premýšľaš

  • ahoj -

ale podla mna ona to tak nevnima

to je pekne, ze veris. ked clovek veri, tak je to fajn!

Len niekedy je ta viera na nic :confused:

Viera umiera posledná, či ako sa to hovorí? Treba veriť ale niekedy treba otvoriť aj oči aby ste niečo neverili naslepo!

s týmto s tebou nesuhlasim!

k comu je akoze dobre sa utapat v jasne falosnych nadejach. tomu teda nerozumiem