Starostlivosť sestier, informovanie pacienta v nemocnici

Chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s hospitalizáciou v nemocnici a starostlivosťou sestier o pacientov. Prístup sestier pri poučovaní pacienta pri prepustení domov a celkovým správaním sa sestier, keď ste ju žiadali o nejaké vysvetlenie. Potrebujem vedieť súrne, ďakujem za odpovede.

Hrozne, nechci vediet, v nemocnici na Kramaroch si ma podavali ako skolkara, prisla ku mne skupinka ludi v plastikoch, nieco si suskali a smiali sa, potom sli prec, nikto mi nic nechcel povedat, sestra po mne stale vrcala, par krat nervozne aj kricala, nikto sa mi nechcel ani len 5 minut venovat, aby mi povedali, co mi je, kolko tam budem a na WC som radsej chodil sam, lebo chalanisko (sestra, brat? neviem ak sa vola muz) ma prisiel pozriet asi tak casto, ze by som sa 3 krat postal, keby som mal na neho cakat. Nikto nic nevedel, nikto nema zaujem o pacientov, vratil som sa z nemocnice taky rozcarovany, ze vzivote nepodporim nejake zvysovanie platov v zdravotnictve, ja som cely zivot tymto kur… m odvadzal z platu a ked som prvy raz v zivote do nemocnice dostal, tak sa tam ku mne spravali ako k nesvojpravnemu skolkarovi a stravu davaju lepsiu bezdomovcom.