Šťavnatý mrkový koláč

O obľúbený mrkvový koláč sa s nami podelila pani Daniela z Trenčianskych Stankoviec.

Čo potrebujete:


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14093-stavnaty-mrkovy-kolac
1 Like

zaujimave u nas sa minule robil fazulovy kolac bez muky a nik ani nevedel :slight_smile:

tento som pár krát piekla a je dobrý

Ktorý myslíš?? Fazuľový alebo mrkvový?

Fazuľové brownie je super, to kamoška robí pomaly každý víkend :slight_smile:

Cooo? To som este nepocula. A to je akoze sladke?

a ake by to podla teba malo byt? rozne sladke dobroty sa robia napriklad zo zeleniny, aj fazula je fajn aj napriklad z cicerovej vody sa robia pavlove torticky

Ešte som taký nikdy nejedla ale viem si predstaviť, že môže byť dobrý. Takéto zaujímavé koláče sú teraz in a hlavne sú zdravé

tiez chcem nieco take vyskusat, len sa mi nechce tu mrkvu struhat, ale myslim, ze aj pomixovana by bola fajn :slight_smile:

No ja mám v tomto výhodu, lebo mne takéto veci robí môj drahý. Keď potrebujem niečo ošúpať a nestíham, tak jeho zavolám a on mi to všetko pripraví :slight_smile:

mnam ja uplne milujem taketo netradicne kolace. aj mrkvove cupcaky su super! :slight_smile:

a este ked su plnene nejakym bielym jogurtom alebo niecim takym sviezim :slight_smile:

Mrkvový, je šťavnatý a ešte aj decká ho zbožňujú

a ani nejako vela cukru netreba, ked je tam mrkva, lebo ta tiez doda dost sladkej chuti

Ta ma dobru chut, ja ju rada davam do mnohych kolacov, uz som robila aj babovku taku :slight_smile:

Baby dajte nejake chutne recepty, teraz budem vypekat aj kazdy druhy den, ked mam tooolko volneho casu.