Stavy uzkosti

Uz dlhsiu dobu ma trapia stavy uzkosti, vsetko sa to brutalne zhorsilo po tom, ako sa zalozila rodinka, mame byt, auto, cool life, krasne dieta a ja mam z toho brutalne stavy, bojim sa o seba ako kon, ze sa mi daco stane, ze zomriem a pod., proste ze o vsetko mozem prist. Ma tu niekdo podobny problem? Liecba liekmi moc nezabera, uzivam Coaxil, ma niekto skusenosti s homeopatikou resp, psychoanalyzou? D.

Skusil by som asi bezlepkovu a bezmliecnu dietu.

Psychoanalyza je jeden zo smerov psychoterapie. Na stranke slovenska psychoterapeuticka spolocnost najdete zoznam psychoterapeutov na slovensku. Psychoterapii je vela druhov, alebo na stranke www.zzz.sk najdete psychologov a psychoterapeutov, okrem liekov je mozne liecbu doplnit psychoterapiou alebo poradenstvom u psychologa, ktory s vami moze skumat priciny vasich uzkosti.

XXX, zamyslel si sa, preco mas strach? A z coho? Ved su ludia na tom ovela horsie ako Ty, rozmyslaj co Ti este chyba, mozno ak na to prides, budes sa citit lepsie, na stavy uzkosti obav a strachu a neistoty vyborne zabera Frontin tbl.

Ja mam skusenosti s homeopatikami, mam 17 rokov a uzkosti, ale homeopatika len zhorsia stav. Hovori sa, ze potom by sa mal zlepsit, ale je to blbost. Neodporucam. Vyhodi sa za to vela penazi, potom mesiac trpite a nic z toho.

Tieto stavy uzkosti nemaju s Tvojou situaciou nic spolocne, pozri, nic ti nechyba, mas vsetko a aj tak si nestastna. Vymen tabletky, jednoznacne Ti nezaberaju, mas proste klasicku depku.

Zmier sa s tym, cely zivot nebezi podla nasich planov. No ty uz mas uspesne polovicu za sebou. Nesustred sa na to, co bude, ale na to, co je teraz. Lieky, ak ti nepomahaju, vysad. Nikto z nas nevie kedy je nas koniec. Nez dojde tak mozme byt s tymi najblizsimi a pomahat im.