Ste muž po 40ke? Predčasná ejakulácia aj vaša erekcia ukážu spoľahlivo, aké je vaše zdravie

Muži v strednom veku sa čoraz viac stretávajú s problémami zdravotného charakteru. Týka sa to aj tých z vás, ktorí napríklad nefajčia alebo sa snažia aj športovať. Bohužiaľ, v dnešnej dobe je veľmi ťažké úplne odolať negatívnym vplyvom, ktoré sú za najčastejšími civilizačnými ochoreniami. Zaujímavosťou je, že jedným z prvých indikátorov toho, že niečo nie je v poriadku, sú problémy v sexuálnej oblasti.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14014-ste-muz-po-40ke-predcasna-ejakulacia-aj-vasa-erekcia-ukazu-spolahlivo-ake-je-vase-zdravie

u nas doma pomohol v obdobi stresu s erekciou penimax od superlove

nám zase pomohol amarex. Stál krásne ako sviečka. Odporučam

myslite si, že to pomože?

amarex bral manžel ked sme sa snažili o babatko. Mal viac spermii a poradilo sa nám otehotniet

do buducna aspon budem vediet, zatial s tym nastastie problemy nemame :smiley:

Aj mi je tažko len sa nad tým zamyslieť, ale hádam to mna tak skoro nechytí :sweat_smile:

a tiež ma vela mužov problemy s erekciou. Je to asi tou stresovou dobou

verim, že je to neprijemne aj pre muža, aje pre ženu.A priznam sa, že tiež by som nevedela čo s tym

toto som ešte nikdy nezažila, ale verim, že to musi byt pre oboch neprijemne, trapne