Stomatológia

sneznynemachruj,skus si predstavit zubara,kt ma denne objednanych 15-20ludi,k tomu par bolestivych ci neobjednanych a teraz sa ma piplat s nejakym trojkanalovym zadnym zubom so zahnutymi korenmi, vonku v cakarni nervozita a hodinovy casovy sklz a objednavky na 6tyzdnov dopredu,tak bud mudry a poradf ako nato…

v piatok mi trhala zub je to normalne aby mi opuchlo lice a bolelo to

Dobry den,asi pred dvoma rokmi som bola na resekcii. Teraz mi zubar povedal na zaklade snimkov, ze sa znova vytvorili hnisave vacky na oboch zuboch.Prosim Vas neviete mi poradit co mam robit? Ako je to mozne, ze sa mi vytvorili znova!!!Keby som isla teraz na operaciu znova, ako si mozem byt ista ci mi sa mi nevytvoria znova?
Neda sa to liecit antibiotikami pripadne niecim inym?
dakujem

Poprosím o radu, nachádza sa v žilinskom kraji stomatologicka ambulancia, ktora vykonava liečbu laserom??? dakujem anika

Chcela by som sa spýtat,pred dvoma rokmi mi nasadili korunky,teraz mi opuchlo pravé lice a bolí ma pod korunkou zub,alebo presne povedané nad korunkou dasno,líce aj kost pri nose,čo mám robit stačí na to antibiotikum,alebo si musím dat dole korunky,celé korunky mám v celku preto sa toho velmi bojím

Povedal by som, že to niekto predtým nespravil poriadne. Niektorí zubári nie sú zubári ale obchodníci. Riadia sa jednoduchým pravidlom: “Viac hláv viac kapusty!”. Ale nevravím že všetci. Keď sa resekcia nespraví dobre - t.j. ak sa to veľmi dobre nevyčistí a zub neuzavrie kvalitnou výplňou - tak sa tam baktérie môžu dostať späť, ak tam teda nezostali od minula. Takže odporúčam nájsť lepšieho lekára - je to asi drahšie ale nie je to potrebné robiť opakovane.

Dobry vecer. Hladam dobreho zubneho lekara-lekarku v Novom Meste nad vahom, Piestanoch. A hlavne aby prijmal pacientov. Dakujem za odpoved

V BA su viaceri, nie len najdrahsi Schill atd. Len treba hladat…

Dobry vecer, na zube sa mi vytvoril velky vacok, plny hnisu. Bola som u stomatologa, ten mi zub rozvrtal, vycistil kanaliky a povedal, ze hnis bude vytekat. Ale ja zatial ziadne zmeny necitim. Vacok mam stale rovnako velky. Nerozumiem tomu.

Dobry den, pred 3 tyzdnami mi trhali 2 zuby. Rana sa uz zahojila, uzatvorila. No na dasne sa mi vytvoril biely flak / vacok /, ktory boli. Je to hnis ale afta? Vytrela som to Florsalminom, ale zvacsilo sa mi to. Ak je to hnis, ako bude postupovat zubar?