Strašiak celulitída

Pomarančová koža, ako ľudovo zvykneme nazývať celulitídu trápi viac než 90 % žien. Celulitída je proces, ktorý sa objavuje hlavne u hlavne u žien



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/8320-strasiak-celulitida

chce to vela pit, aby sa z tela všetko odplavilo. A chce to i proceduru proti celulitide, inak to pojde iba velmi ťažko

vela pijem ale aj napriek tomu mam celulitidu :frowning: no proceduru radsej nebudem ziadnu postupovat, lebo uz aj tak mam dost zdravotnych problemov a nepotrebujem vyhodit peniaze len tak do vzduchu.

mne na to velmi pomaha krem Lirene. Inak to chce šport, pitný režim a aj tak sa jej nikdy nezbavite

teraz to skušam na bicykli. Kupila som si bicykel a budem všade chodit na bicykli. Prida sa ku mne niekto?

v tomto teple ani za svet by som si takuto vyzvu nedala

https://www.notino.sk/lirene/beauty-collection-grapefruit-telovy-peeling-proti-celulitide/ tento obyčajný peeling pomože, sama som o vyskušala. Doporučujem

celulitída je teda poriadny strašiak! musíme ženy cvičiť pravidelne, aby sme ju nemali! to je najlepší liek a taktiež prevencia na všetko!

ono su na to aj rozne procedury, len to chce najst taku, ktorá naozaj pomaha a chce to absolvovat viackrát. jedným zákrokom sa jej určite nezbavite

lenže ktorá procedura? Viete niektora o nejakej naozaj dobrej?

niekedy na to stačí obyčajny telový peeling a ak sa použiva pravidelne, vysledky určite budu viditelne

alebo, ešte lepšie pomaha bicyklovanie. Ale naozaj. Nohy tam dostavaju pekne zabrat a celulitida sa bude redukovat

  • ahoj -

aj masaze vedia urobit dobre :slight_smile:

aj zábaly vraj, ale s tým nemám skúsenosť

niekedy stačí obyčajný krem a pri pravidelnej aplikacii tam nejake vysledky určite budu

S takou určitosťou by som to netvrdila ani len náhodou :slight_smile:

behat a natierat kremom proti celulitide. Ešte možte kludne použit aj masazny strojček, alebo peeling proti celulitide

len to zase stojí viacej korún, lebo ten masážny strojček si musí každá zakúpiť, nie?

alebo nejaky masažny pristroj. Samozrejme to chce kombinovat s nejakym športom

  • ahoj -

hlavne pravidelnost aj pri kremovani, aj pri sportovani aj pri vsetkom, len to dokaze priniest vysledky