Stres z konkrétneho človeka

Už roky mám problém s jedným známym. Ako malé deti sme sa spolu hrávali, keď prišla puberta, tak sa naše kamarátstvo rozpadlo. Časom, ešte na základnej škole som sa do neho platonicky zamilovala… také tie detské lásky… :smiley: od tých detských časov sme sa ani raz osobne nerozprávali. A ani poriadne nestretli. Je to už takmer 10 rokov, no keď je mi nablízku, tak akokeby dostanem záchvat. Celá sa trasiem, rýchlo mi bije srdce až mi je z toho tak zle, že musím rýchlo odísť od neho čo najďalej a sadnúť si, aby som neskolabovala. Už pekných pár rokov nemám -nás, takže mi je to už dosť nepríjemné a nemyslím si, že by to boli také tie motýliky v bruchu, čo trvajú 10 rokov… som z toho už zúfalá :- (

Asi si v podvedomi pametas z detstva nejaku neprijemnu udalost, ktora je nahodou spojena s tymto clovekom, toto v tebe vyvolava strach z detstva a asi preto reagujes triaskou a utekom. Popripadne trpis zimnicou zo zmien pocasia. Sprav si zazvorovy caj dochut si ho niecim dobrym a toho cloveka sa neboj.