Studené jedlo z mikrovlnky

Príde vám normálne, že po 2 min. Vytiahnuté jedlo z mikrovlnky nastavenej na max. Výkon je úplne studené? Robí toto aj vaša mikrovlnka? Máme ju ešte v záruke, tak neviem či ju mám ísť reklamovať?

No záleží akú máte, naša dokonca aj zapeká napr. Malú pizzu a griluje zeleninu. Máme od Oravy, nechceli sme žiadnu lacnú „tescovú kvalitu“ !

Tak z toho si nič nerob, naša ohrieva len polku taniera, alebo zohreje tanier, že sa nedá v ruke udržať, ale pokrm je studený! A tiež ju nemáme dlho, ale zbaliť ju a ísť reklamovať na to asi nemáme ani čas a hlavne chuť, veď to poznáš…

Moja otázka je načo je niekomu mikrovlnka ktorá neohrieva. Treba ju reklamovať kým nájdeš ešte od nej blok. Nesúhlasím s tým dotazom mikrovlnka tescovej kvality. Teraz je v podstate jedno akú mikrovlnku si kúpiš, či lacnú alebo drahú, dôležité mi je, aby som to mohla bez problémov reklamovať, keďže jedna aj druhá majú približne rovnakú životnosť. A čo sa týka funkcií, ohrievať musia rovnako. Tiež som mala mikrovlnku s grilom ale nikdy som ho nevyužívala. Mala som tam dokonca aj teplovzdušnú rúru, bola zbytočne veľká a funkcie som nevyužívala. Takže odvtedy sa držím hesla že kúpiť buď priamo niekde v obchode ktorý mám doslova pod oknami, alebo z netu kde môžem reklamovať tak, že mi po ňu prídu keď bude nejaký problém. Odporúčam si popozerať https://www.kuponyzdarma.sk/ , je tam kopec obchodov kde nájdeš aj lacné mikrovlnky, aj servis ktorý ti bude vyhovovať. Ale túto iste reklamuj