Student IFBLR v Piestanoch

Ahojte, hladam niekoho, kto studuje v Piestanoch IFBLR. Chystam sa na tuto skolu a rada by som pokecala a ziskala nejake info o tejto skole. Dakujem.

Ahoj. Nie je to prilis tazke studium, ak si ustriehnes vyucujucich a formality na studijnom. Ak si myslis, ze sa chces venovat naplno fyzioterapii, je lepsie vybrat si trochu lepsiu skolu napr. v BA, BB. studium v CR je ovela kvalitnejsie, ale moze byt az prilis narocne. Ak uz mas svoje zamestnanie a len ta zaujima fyzioterapia, potom vikendove studium ti nieco moze priniest. Skola mala hlavne zo zaciatku mizernu uroven (z hladiska fyzioterapie tak ako sa uci v CR), trochu sa snad zvysila, ale este stale tam chybaju podstatne veci ako prax a viac funkcnej anatomie a vobec fyzioterapie. m

Ahojte, prečítal som si vaše príspevky a chcel by som sa spýtať, či to na ifblr zostalo tak ako sa píše. Chcel by som sa totiž prihlásiť na štúdium. Ďakujem všetkym za informácie.

Ahoj, ja som tu prvacka a velmi sa mi tu paci. Mame tu zaujimave predmety ako napr biofyziku, bochemiu, socialnu a pracovnu rehabilitaciu, mikrobiologiu, jazyky (nemecinu, latinu, anglictinu) etiku, mamazment v zdravotnictve, informatiku, samozdrejme anatomiu. Mame spolu 15 predmetov. Zo socialnej a pracovnej rehabitalcia sme uz boli dokonca minuly tyzden na exkurzii. Prax budeme mat az na dalsi semester. Teraz musime pisat seminarne prace. Z vacsiny predmetov mame na konci semestra test iba zo socialnej a pracovnej rehabilitacie mame ustnu skusku. Odkial si, lebo s ubytovanim je to tazsie.

Ja si myslím, že je to super pre nás, čo sme na externom, lebo neviem si predstaviť stíhať denné štúdium, prácu, dieťa, spánok. Zrejme je to všetko o chcení, pokial niekto chce vela vedieť a bude sa o to zaujímať, myslím si že je v podstate jedno, či je to ifblr a lebo BA. Keď niekto na to kašle, nikdy nebude vynikajúci. Škola je len titul. Sami viete, že nie je lekár ako lekár - buď sa o Vás nezaujíma alebo sa dozviete od neho aj niečo navyše. Je to o prístupe. PS: Inak 14-17 skúšok za semester je fakt dosť. Ale dá sa to, keď musíme.

Prosím vás študenti, vyberte si lepšiu školu. Prvý prispevok bol pravdivý. Ani teraz to nie je najlepšie.

Ahoj :slight_smile: chcela by som sa spytat ako to externe studium tam funguje… treba popritom pracovat v zdravotnictve alebo mat uz neaku prax alebo mat zdravotnicku strednu skolu? dakujem :slight_smile: