Student IFBLR v Piestanoch

stomatológia

(lili) #1

Ahojte, hladam niekoho, kto studuje v Piestanoch IFBLR. Chystam sa na tuto skolu a rada by som pokecala a ziskala nejake info o tejto skole. Dakujem.

(m) #2

Ahoj. Nie je to prilis tazke studium, ak si ustriehnes vyucujucich a formality na studijnom. Ak si myslis, ze sa chces venovat naplno fyzioterapii, je lepsie vybrat si trochu lepsiu skolu napr. v BA, BB. studium v CR je ovela kvalitnejsie, ale moze byt az prilis narocne. Ak uz mas svoje zamestnanie a len ta zaujima fyzioterapia, potom vikendove studium ti nieco moze priniest. Skola mala hlavne zo zaciatku mizernu uroven (z hladiska fyzioterapie tak ako sa uci v CR), trochu sa snad zvysila, ale este stale tam chybaju podstatne veci ako prax a viac funkcnej anatomie a vobec fyzioterapie. m

(zaujemca) #3

Ahojte, prečítal som si vaše príspevky a chcel by som sa spýtať, či to na ifblr zostalo tak ako sa píše. Chcel by som sa totiž prihlásiť na štúdium. Ďakujem všetkym za informácie.

(Anna Husarova) #4

Ahoj, ja som tu prvacka a velmi sa mi tu paci. Mame tu zaujimave predmety ako napr biofyziku, bochemiu, socialnu a pracovnu rehabilitaciu, mikrobiologiu, jazyky (nemecinu, latinu, anglictinu) etiku, mamazment v zdravotnictve, informatiku, samozdrejme anatomiu. Mame spolu 15 predmetov. Zo socialnej a pracovnej rehabitalcia sme uz boli dokonca minuly tyzden na exkurzii. Prax budeme mat az na dalsi semester. Teraz musime pisat seminarne prace. Z vacsiny predmetov mame na konci semestra test iba zo socialnej a pracovnej rehabilitacie mame ustnu skusku. Odkial si, lebo s ubytovanim je to tazsie.

(Lenkap) #5

Ja si myslím, že je to super pre nás, čo sme na externom, lebo neviem si predstaviť stíhať denné štúdium, prácu, dieťa, spánok. Zrejme je to všetko o chcení, pokial niekto chce vela vedieť a bude sa o to zaujímať, myslím si že je v podstate jedno, či je to ifblr a lebo BA. Keď niekto na to kašle, nikdy nebude vynikajúci. Škola je len titul. Sami viete, že nie je lekár ako lekár - buď sa o Vás nezaujíma alebo sa dozviete od neho aj niečo navyše. Je to o prístupe. PS: Inak 14-17 skúšok za semester je fakt dosť. Ale dá sa to, keď musíme.

(ked skoncime) #6

Prosím vás študenti, vyberte si lepšiu školu. Prvý prispevok bol pravdivý. Ani teraz to nie je najlepšie.

(kinga) #7

Ahoj :slight_smile: chcela by som sa spytat ako to externe studium tam funguje… treba popritom pracovat v zdravotnictve alebo mat uz neaku prax alebo mat zdravotnicku strednu skolu? dakujem :slight_smile: