Štylová kabelka

O tom celkom pochybujem, ja tiež mám chuť si nejakú kúpiť len nemám o tom predstavu, že akú

ide aj o to, kolko do takej kabelky chceš investovat, ako často ju budeš použivat a zda k nemu máš i primerany aoutfit.

kabelky co su dnes sa daju nosit uz pomaly ku vsetkemu, nemyslis?

to je pravdou, ze vela sa da nosit aj elegantne aj sportovo

uz som sa v tom teraz aj ja uplne zmatena z toho :smiley:

nie si sama neboj sa :smiley:

Mimikama,

a ked si ty zmatena, tak ja uz duplom… :smiley: :smiley:

dopracovali sme sa tu teda vôbec k nejakým dobrým kabelkám?

staci to len spravne nakombinovat :stuck_out_tongue:

asi nie ako to tu tak citam. podla mna treba len hladat a isto nejaka padne do oka. mne sa hrozne moc pacia kabelky dajany rodriguez, len tie aj nieco stoja, kedze je to rucna vyroba

dajte nejaké tipy na pekné kabelky, potrebujem si kúpiť nejaký darček na vianoce :smiley:

kúpila si si nejakú?..nejaký tip máš?..

SAMA SI KUPUJES DARCEK NA VIANOCE? TO BY SA MNE NERATALO. MOJ DRAHY MI MUSI KAZDY ROK VYMYSLAT NEJAKE PREKVAPENIE, LEBO NA TO SA NAJVIAC TESIM :slightly_smiling_face:

Baby potrebujem kupit velku nakupnu kabelu, s pevnymi uskami, kde mam ist?

chces lacnejsiu ci drahsiu?

Ahoj, ja by som išla do Obag, pripájam link, sama mám asi 4, nosím v tom aj notebook :smiley:

Však to je ich origoš stránka, nie? Tie sú inak veľmi pekné :slight_smile: Jednu mám aj ja doma ale viacej nie, keďže sú predsa len tieto kabelky drahšie.

myslim si, ze su zbytocne drahe, ze sa daju za tu cenu kupit krajsie a kvalitnejsie kabelky :slight_smile:

Máš pravdu, je viacej krajších a lacnejších. Ale vieš toto je taká, ktorá je teraz taká IN a preto ju všetky ženy chcú mať.

Áno, presne tak ako si napísala. To je ich originálna stránka :slight_smile: A akú máš? Pridaj fotku, pochváľ sa :slight_smile: