Tabletky Duphaston

Chcem sa opytat, mate niekto skusenosti s liekom Duphaston? Rada by som mala babatko a tieto lieky mi odporucil moj lekar. Dakujem.

Ano ja ich beriem. Predpisal mi ich lekar, pretoze som bola na operacii stitnej zlazy. Jednu polku mi vyoperovali a druha nestiha. Ale taktiez som sa dozvedela, ze ked budem chciet dietatko, tak sa to bude musiet podporit vacsou davkou. Takze asi tak. Beriem zatial len 25ku.

Ahoj, Duphastom som brala, ked som bola tehotna v prvych tyzdnoch tehotenstva, aby som nepotratila. Je to v podstate hormon, ktory vytvara sliznicu maternice, aby sa malo kde zahniezdit vajicko. Ja tomuto lieku vdacim, ze som nepotratila v prvych tyzdnoch a berie sa tiez prave v druhej faze cyklu po oplodneni prave koli tomu, aby sa vytvarala sliznica a oplodnene vajicko sa malo kde zahniezdit. Je to velmi dobry liek. Drzim palce, aby sa ti to podarilo, ja sama mam dve a velmi vybojovane.

Ahojte! Ja tieze beriem tieto tabletky na udrzanie plodu, tak pevne verim, ze mi zaberu, je do vituzene dieta z lasky, som prvorodicka.

Ahoj chcem sa opýtať, aká je pravdepodobnosť, že s tými tabletkami otehotniem? Akú dávku by som mala užívať, ak chcem otehotnieť? A koľko stoja takéto tabletky? Sú len na predpis? Ďakujem, Jana.

Mne predpisala gynekologicka Duphaston na podporu otehotnenia. Menzes mam vzdy pravidelny a teraz po prvom baleni mi 4 dni meskal. Som si uz myslela, ze som tehotna a zrazu prisiel.

Ahoj, aj mne dal doktor duphaston na podporu otehotnenia, beriem ho od 11dna cyklu a uz by som mala mat menstruaciu a nic. 2 dni mi meska a test vysiel neg., bolesti mam ako predtym. Ja mam cyklus tak 23-24dni a teraz je uz 26. den! Moze to sposobovat duphaston? Mozem byt tehotna?

Ahojte, o týždeň idem na dovolenku a práve mi vychádzajú krámy, dnes som bola u gynekologičky a na oddialenie menštruácie mi predpísala ten Duphaston, ale všade na nete čítam, že to ženy berú ako podporu pri tehotenstve alebo na úpravu cyklu. Tak teraz neviem, že či mi to pomôže, či nie a zas nechcem na dovolenke v cudzej krajine improvizovať ani si skaziť dovolenku. Poraďte prosím.

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, beriem 1 mesiac Duphaston na úpravu cyklu od 15. dňa menštruácie, a chcela by som vedieť do koľko dní od vysadenia by mi mala prísť?

Je to individuálne. Niekomu zaberie, niekomu nie. Mne nezabral, pokiaľ som ho užívala, tak všetko fungovalo ako hodinky. Po roku užívania, keď som ho vysadila, som čakala 6 mesiacov a nič.

Ahoj liek moc nepomaha ja som ho brala skoro 3mesiace pravidelne a nič, teraz mi dal clostilbegyt tak uvidim či pomože, zatial nič nedari sa.

Ahoj, akurát vo štvrtok mi predpisal pan lekár ginekolog Duphastom. Som akurát tehotná som v 7 týždni. Preto mi predpísal Duphaston lebo minulého roku som potratila a musela som ist na zákrok. Dúfam že tentokrat to výjde a že tento liek mi pomože udržat plod. Som prvorodicka.