Tabletky Equoral

Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s liečbou Equorqlom? Mne ho nasadili kôli krvným doštičkám. Mám ich málo a Prednison nezabral, pomohli Vám, mali ste nejaké nežiadúce účinky? Ďakujem.

Dobry den, Equoral beriem uz 8 mesiacov. Neziaduce ucinky sa prejavili tieto: Zvyseny krvny tlak, zvyseny cholesterol a hladina cukru a najma bolesti v bruchu.

Equoral beriem jeden rok, predtým som brala sandimmunn 10 rokov. K zmene som prešla z dôvodu finančného príspevku - doplatku. Equoral znášom dosť dobre. Začali mi rásť vlasy, čo pri Sandimmunne som mala vypadané. Ochlpená som tak isto ako predtým. Pribrala som na váhe, mávam žalúdočné ťažkosti v podobe hnačiek.
Moja diagnóza je systémový lupus s poškodením vnútorných orgánov. Toho času mám lupus stabilizovaný.
Zvýšil sa mi akurát dosť cukor, s pridaním liekov vo vyšších dávkach sa mi to upravilo.
Len ma trápi užívanie Medrolu. Ten by som najradšej vynechala, lebo moje krčovité bolesti v lýtkach sú asi od užívania tohoto lieku. Chcela by som vedieť, či nemá niekto takýto problém. Som z toho už unavená. Za chvíľu sa bojím, že nebudem môcť chodiť.
Za informáciudakujem.