Tabletky na erekciu, ktoré skutočne fungujú?


(Admin Zzz.sk) #1

Ak ste už niekedy zažili ten pocit zlyhania, keď ste túžili splynúť s vašou partnerkou v jedno telo, ale nádobíčku vo vašich nohaviciach sa akosi nechcelo, určite viete aké je nepríjemné a mnohokrát aj trápne prežívať ťažkosti s erekciou. Možno že ide o pozostatok praľudských pudov z pred tisícok rokov, možno ide o zvieracie inštinkty zakorenené hlboko v nás. Isté však je, že pre nás mužov je sexuálna výkonnosť otázkou života a smrti, našej cti a často aj zdrojom sebahodnotenia.Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13828-tabletky-na-erekciu-ktore-skutocne-funguju

(mirec) #2

Toto som už užívam dlho. Som spokojný


(dano) #3

Asi najlepšie tabletky na erekciu ktoré poznám


(andrej maco) #4

Erexan som si kúpil nedávno a musím povedať že mi urobil radosť. Mám ho oveľa tvrdší keď si dám tabletku, takže odporúčam


(EDO350) #5

Ten Erexan vyzerá celkom dobre, aj cena je dobrá v porovnaní s podobnými tabletkami na erekciu a je viac tabliet v balení, takže ho idem objednať. Dúfam že to poriadne v sobotu roztočím :smiley:


(Anton) #6

Ten Váš “zázrak” som vyskúšal. Výsledok NULA BODOV, totálna neúčinné! Ďalší podvod na trhu, sa môžte hanbiť takto ťahať z ľudí peniaze.


(Furky) #7

Dalsia placebo picovina na trhu… dakujeme neprosíme! A nemusíte mi dakovať ostatní že Vám otvorim oči :slight_smile:


(Milan) #8

Výborné tabletky aj prístup predavača. Spokojnosť


(dano) #9

Vidno že si to ešte nevyskúšal keď tvrdíš že je to p**a a vyjadruješ sa ako pravý “inteligent” :smiley:


(adka z tt) #10

Tak ja som kupila erexan pred tyzdnom muzovi aj na zaklade tohto clanku a nemozem povedat ze by to bolo placebo ako tvrdi furky. Jedine ze by za placebo povazoval 2x opakovany dvojhodinovy tvrdy sex. Myslis ze aj tie moje 3 orgazmi boli vyvolane placebom? Nie… Vyvolal ich ftak mojho muza, lebo bol konecne tvrdy!


(Alena) #11

Kúpili sme to s manželom na 1 / 2 z dôchodku a sme veľmi sklamaný… Bolo to pre nás veĺmi nepríjemné, nechceli nám ani peniaze vrátiť.


(Jaroslav) #12

Takze po skuske erexanu mozem skonstatovat ze dalsi nefunkcny doplnok stravy na trhu. Hadam si ludia nemyslite ze z toho zlozenia vam bude stat jak palica dva dni? :smiley: Dtribulus? Larginin? Sa spamatajte ludia a nenechajte sa opit bombastickym marketingom. Mal by to uz konecne urad pre ochranu spotrebitela riesit. Nehorazne bludy na webe maju.


(alena45) #13

Zdravim, neviem ako vy, ale ja mam velmi dobre skusenosti a nedam nan dopustit, jedine pripravok Erostimax… je vysoko ucinny a hlavne za dobru cenu.


(alena45) #14

Zdravim, neviem ako vy, ale ja mam velmi dobre skusenosti a nedam nan dopustit, jedine pripravok Erostimax… je vysoko ucinny a hlavne za dobru cenu.


(Furky) #15

Prepáč pán predavač Erexanu alebo ako ťa mám inak nazvať v tejto diskusii? :smiley: Pozrem na zloženie a vidím ten “zázrak” :smiley: Garantujem tu všetkým že to je absolútne neúčinné - placebo! Jedine čo účinkuje je pravá viagra z lekárne a nie kapsula kde je TRIBULUS, LARGININ atď! Prosím ťa, nenechaj sa tu vysmiať :smiley:


(Soni) #16

Ja mám odskúšaný Erexan a som s ním dlhodobo spokojný.


(Zorka) #17

To sa mi nechce veriť. Serióznejšieho predajcu by si ťažko hľadala


(ari) #18

Bombaaaaaa! Dakujem za tento clanok


(Makač) #19

Erostimax? Šak to sú také vyj… né kvapky čo chutia ako sračka a vôbec nefungujú :smiley: :smiley: vrele odporúčam :smiley: :smiley: ale len ak chceš ulaviť svojej peňaženke :smiley:


(Andrej) #20

Prvýkrát o ňom počujem, doteraz som sa s ním ešte nestretol. Ja už pár rokov sa spolieham na clavin, keď mám príležitostne problémy s erekciou a som s ním spokojný. Predajcovia sú veľmi seriózny.