Tabletky na erekciu, ktoré skutočne fungujú?

Ja erexan používam pravidelne. Funguje to u mňa prakticky do nejakých 20 min. Erexan sa mi zatiaľ osvečil najviac takže som spokojný.

Tak naozaj, aj mne to funguje perfektne. Iné tabletky ani viagru som síce zatiaľ nevyskúšal, takže porovnať neviem ale ani to momentálne neni treba lebo mi tieto tabletky zatial fungujú tak na čo ich meniť.

Máte niekto skúsenost s yellow vital? funguje?

Ja som to uz videl ale este som to nevyskusal

Ja nemám problémy s erekciou ale vyskúšal som to chcel som pekný víkend s priateľkou a nechcel som sa hned spraviť a zaberá to mne to oddialilo ejakuláciu a erekcia bola oveľa tvrdšia ako inokedy.

Tak ze by to mohlo fungovat aj na mne? velmi týmto doplnkom neverim ale ked nevyskusam neviem

Ja som to vyskusal a mozem odporucit

A kolko ta to stálo?

Placebo vies ty vobec co je placebo ? :smiley: pravdepodobne tu chces urobit len zlu reklamu lebo poznam 100 ludi ktorym zabera vratane mna tak tu netrep nezmysly do sveta

Mám 23 rokov a problém s ejakuláciou mozem to vyskusať aj ja ci to oddiali moje odbavenie sa?

Nechapem ako mozte skusat preparaty ktore sa endaju kupit v lekárni ved je to hazard so zdravým!

Blbost najlepší je yellow vital

No ten erexan je blbost akurat mi z toho bolo tazko od zaludka, vyskusal som novinku co je dostupna aj v lekarni tak ze je schválena a je na prirodnej baze na zaklade starej cinskej mediciny a zabralo ucinost 36 hodin samozrejme po stimulácii mojej partnerky inak by ma odkrvilo

Yellow vital žiaľ nefunguje…

S erexanom som spokojný nad mieru, kvalitná erekcia

U mna ani 2 známych nezabral.

Hlavne ze mne funguje 100% :slight_smile:

Funguje keby nefunguje tak nie je na trhu a doavatel by krachol lebo ma garanciu vratenia penazi

Mal som tento “zazrak” ale v mojom prípade to nebolo ucinne.

Pokial potrebujete pomoc, tak ma nevahajte konaktovat zoltano88 @ azet. sk