Tanec, cvicenie "ZUMBA"

Ahojte,
hladam kamosku z Nitry, ktora by tiez rada vyskusala tento typ chudnutia. /Vraj je velmi efektivny a este aj zabavny…/

ahoj.ja by som tiež rada vyskúšala zumbu,dosť ma to zaujalo,ak chceš môžeš mi napísať a dohodli by sme sa,a môžme ísť niekedy spolu,môj e-mail: anjelik5522@azet.sk…pa

ahoj, aj ja by som sa hádam pridala, zavisi od casu a dna… môj mail: lulula23@azet.sk. budem rada, ak sa ozvete.

to čo je za tanec, prvý krát o tom tu čítam.

…ahoj babenky…zumbu cvicime aj v lucenci tak nevahajte a pridajte sa k nam…0908042571

Ahojte precvicuje sa Zumba aj v Banskej Bystrici

keby sa nejakej chcelo v Dubravke chodit na zumbu, tak sa ozvite :slight_smile:

Ahojte,neviete mi niekto poradit,ci sa zumba precvicuje aj niekde v NR?

chcem sa naučiť zumbu,chcela by som precvičovať,kam a ako sa mám prihlásiť,len v Bánovciach nad bebr.

Ahojte,v Nr sa cvici zumba na viacerych miestach.Ja viem, ze je to: v Lipe, v Kupeli,v Stapringu aj na Klokocine.Mozno este aj niekde inde.Je to super cvicenie a zabava,ja som tym nadsena.
Ahoj

ahoj,zumba sa cvici aj na SD Mladost:-) www.zumbaskikou.meu.sk

Ahoj tatiana, ja by som rada chodila na zumbu do dubravky a prave si hladam sparring-partnerku, co by chcela skusit zumbu tiez. Zatial som ju objavila len v DK dubravka, viac by mi ale vyhovovalo okolie saratka a pod., napis mi na bronka@chello.sk a mozeme vypatrat nejaku zumba hodinu spolu :slight_smile:

Ahojte, tiež by som niečo také vyskúšala, nevie niekto, či sa zumba tancuje aj v MT? Dík za odpoved.

Ahojte, ja tiez hladam spriaznenu dusu na zumbu. Chcem vyskusat tento druh aerobiku, v lete budem v NZ, takze ak niekto, tak sa mi ozvite na citygirl17@azet.sk
Dakujem a zelkam krasny den:)
Alena

Dobrý den, prosim zistili ste ci sa v BB cvici niekde zumba? Date mi prosim vas vediet. Vdaka

Ahoj baby, rada by som nasla kamosku na spolocne travenie chvil na zumbe, tesim sa ozvite sa na mail: memelanie@azet.sk cim skor, nech mozme hned zacat :slight_smile: Papa.

Ahojte. Kde sa dá prihlásiť na tento druh cvičenia - tanca v Trnave? Ď.

Ze vraj dole v Nukleone na Prednadrazi uz tancuju.

Ved aj salsa je super a niekedy nepotrebujes ani partnera, niktore kocky tancuju i muzsku cast krokov, je to zabava treba vyskusat!

Ahojte, neviete prosím, či ZUMBA cvičenie je aj v Brezne? Môj email- romanabujnova@azet.sk