Tehotenstvo či nie?

Dobrý večer,chcela by som sa opýtať či môžem byť tehotná ked mi menštruácia mešká 19dní?

môžeš ale aj nemusíš. teraz to vyzerá ako, keďže je tomu už 23 dní čo si sa to pýtala?

Veď a podľa toho či si mala pohlavný styk a či sa urobil do teba alebo nie. Veď to musíš vedieť, otehotnieť z ničoho nič nemôžeš

Tak môžeš aj nemusíš byť. Treba si test urobiť alebo počkať ešte a ísť k odborníkovi. Môže byť, že si nachladnutá.

no ako to dopadlo? :slight_smile:

Tak môžeš byť aj tehotná ale aj nemusíš. Kamaeátke meškala menštruácia zo mesiac a tiež si aj test robila, všetko. Ale bol negatívny, no menzes neprichádzal a po mesiaci sa chystala ísť ku gynekologičke, lebo som jej moju dohadzovala a nakoniesc ich dostala. Ako naschvál, lebo už sa aj začala trošku tešiť s priateľom, že budú mať bábo

no a ako to dopadlo nakoniec? :slight_smile:

To je tazka otazka mozes aj nemusís…Zalezi aj od toho aky mas cyklus, ci sa ti nezmenila vaha, nemala si zvyseny stres…V prvom rade si vsak treba spravit test , ktory by ti mal dat odpoved a urcite by som zasla k doktorovi

Mne tiež meškávala menštruácia a doktorka mi povedala, že to je zo stresu. Ale mala aj pravdu, lebo vtedy som toho mala dosť v práci a ešte aj k tomu sme sa s partnerom vadievali

Aj vieme ako to dopadlo? dosť by ma to zaujímalo :slight_smile: Ako som už vyššie spomínala mne meškával menzes v dôsledku prechladnutia ale viem , že nato ma vplyv napríklad aj zmena váhy alebo veľký stres…

mne doporucila moja doktorka uzivat antikoncepciu kvoli uprave menstruacie ale odmietla som, kedze sa bojim, ze by som pribrala. nervovat sa nenervujem, takze budu to len poblaznene hormony

Áno antikoncepcia je dobrá na úpravu cyklu. Mojej kamoške veľmi pomohla. Prestava pri menzese mávať veľké bolesti a aj časovo sa jej to celkom fajn upravilo.

Tak to zase nemôžeš vedieť. Možno by si ani nepribrala, u každej je to inak. A keď, tak sa to dá vyriešiť cvičením. Náhodou si nepočula o krúžkoch? Tiež sú niečo podobné ako antikoncepcia a sú ževraj účinné.