Telo ako stoka - spásonosná detoxikácia

Voda, ktorú pijeme, vzduch, ktorý dýchame i potraviny, ktoré jeme obsahujú množstvo škodlivých chemikálií, ktoré sa denne dostávajú do nášho organizmu.Hoci v ľudskom organizme fungujú mechanizmy samočistenia, postupne zlyhávajú a nedokážu priebežne odstraňovať z tela odpad.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4600-telo-ako-stoka-spasonosna-detoxikacia

“Podľa mnohých lekárov, biológov a antropológov človek nie je mäsožravec ani všežravec, ale špeciálny druh bylinožravca, predurčený na konzumovanie plodov - ovocia, orechov, bobuľovín, obilnín, semien, plodovej, koreňovej a listovej zeleniny”

Tomu neverím!! Mäso je podstata!

Dakujem Vam za tento skvely clanok, dufam ze pomoze mnohym citatelom, a pridavam efektivnu ocistnu kuru, ktoru si mozete urobit doma: http://www.monada.sk/poradna/viewtopic.php?t=389 Este raz vrela vdaka. Jozef

mäso nikdy nebolo na jedalnom listku v mynulich storociach a neboli ani take coroby ako nes v afrike nepoznaju co je to rakovina hrub.creva.

masko je vražda, je blbosť, že masko je poodstata správnej mživotosprávy. Naší rodičia jedli masko ,len nv nedelu a dožili sa vysokého veku.Teda netreba žrať maso a ani masove výrobky, pretože podporujeme mesiarov tí, maju peniaze a mi v prdeli zdravie. Na zdavie .

ludstvo konzumovalo mäso skor ako poznali ohen…vyvinuli sme sa na vsezravcov.keby sme stale bylinozravci tak vieme rozkladat kazdu cest rastlinnej potravy ako to vedia npr. kravy,zajace,… ale to nevieme.meso je potrebne pre spravny vyvoj…nedavno vedci zistili ze vegetarianstvo vazne skodi detom…nehovorim ze treba jest len meso ale treba to mat vyvazene…

netreba to s mäsom prehanat ale je to dolezita zloska stravy.
poznam jednu rodinku vegetarianov a ti poviem ze metla je hrubsia ako hoci kto z nich.

lebo tam ho ani moc nepouziju

Lebo sa vyzabijaju alebo umru na AIDS skor, ako sa doziju veku, ked sa moze rakovina prejavit.

Tak teda ty si mäsožravec… videl si niektoré mäsožravé zviera, aby si opekalo, vyváralo a tĺklo v nedeľu s tĺčikom celé doobedie nakrájané mäso nožom, to všetko len preto aby ho mohlo stráviť?

hor sa do lesa mäsožravý tvor a nech tvoje masožravé telo uloví nejaké zviera a drápami a zubami roztrhá a zhltne po kusoch aj s chlpami.

mimochodom, máš fotku praľudí ako jedli mäso?

Ja od januára vždy začínam s ajurvedskou Triphala očistnou kúrou, niesú to žiadne lieky. Je to známe už veľa rokov, kto sa zaujíma o ajurvedsku medicinu tak vie svoje Triphala je zmes 3 rastlín ktoré účinne čistia črevá, ale treba to užívať dlhodobo minimálne 3 mesiace, najlepší článok je tu http://detoxikacnakura.sk/trip...
začínam v januári vždy preto lebo sa telo čistí najlepšie s príchodom jari a navyše je to po Vianochiach ktoré bývajú, no ako to poviem "obžerstvo". Ináč potom všetko čo bolo v článku, hlavne hodne vlákniny a vody a pôjde to všetko von

ja som si túto jar naordinovala detoxikačné zábaly body wraps a sú na nezaplatenie…tie zelene stavy a zajacia svala urcite nepomohli tak ako toto

Zápaly? Vraj vôbec nie je detoxikácia fajn.

raz za cas podla mna nemoze uskodit, ci?

Zalezi o aky detox ide realne, ci je to len o piti vody alebo aky :wink:

Ja napríklad čo kvitujem to je detox na zeleninových a ovocných šťavách :wink:

ja neviem či by som aj taký vydržala :slight_smile:

To sa da, lebo aspon nieco do seba dostanes :slight_smile:

ale niekto nezvladne byt len na tekutej strave cely den

Podla mna sa to da zvladnut ked clovek chce