Terapeutický pes predviedol deťom z Ruskova svoje špeciálne schopnosti

(Admin Zzz.sk) #1

Špeciálne schopnosti predviedol dnes cvičený pes-terapeut deťom v Materskej škole v Ruskove (okr. Košice-okolie)

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/11168-terapeuticky-pes-predviedol-detom-z-ruskova-svoje-specialne-schopnosti
0 Likes

(Leonka752) #2

je to krasne, ked psi takto pomahaju. Verim, že je to obrovska pomoc a niektori ludia si to an nevažia a tymto krasnym tvorom dost ubližuju. Ja by som za našeho psa aj dychala. Davame mu iba samu kvalitnu a vyvaženu stravu.,Je to predsa člen našej rodiny

0 Likes

(Saxoja) #3

čo to znamena vyvažena strava? Ako často davate psovi jest a čo všetko mu davate?

0 Likes

(Martan) #4

podla mna by mal pes dostavat iba stravu určenu pre psov a nič ine. žiadne zbytky. Niektore granule, konzervy už maju v sebe všetko, čo zdravy pes potrebuje a nie je potrebne to ničim doplnat

0 Likes

(Snirerka12) #5

Dobrý deň, pes je predovšetkým mäsožravec, a jediná najvhodnejšia strava pre neho je metóda BARF, nie každý je s tým OK ,aby im doma pes jedol surové mäso, zeleninu, ovocie, ryby, ale to je tá najlepšia cesta. Zdravá srsť, trávenie, pije menej vody, menej odpadu vylučuje a hlavne to zviera je šťastné.

0 Likes

(Dalja789) #6

surove maso OK, ale niektory davaju psov zbytky jedla, kosti a podla mna je to zle. Pes ma mat kvalitnu stravu, hlavne stravu bohate na vitaminy, mineraly, jeho telo to potrebuje

0 Likes