Test na pohlavne choroby - Kosice

Dobry den. Chcela by som sa opytat, ci neviete, kde v Kosiciach by som si mohla dat spravit krvne testy na vsetky pohlavne choroby? Dakujem.

Ahoj Lucia. Testy si mozes dat spravit na Infekcnom odd. Nemocnice L.Pasteura… To je ta na Juhu. Dufam, ze som pomohla, lebo pozeram, ze na odpoved uz cakas dlho :frowning:

Potrebovala by som si dat spravit testy na pohl. choroby a potrebujem aj potvrdene, ze som Ok do zamestnania, kam presne treba ist? Co to obnasa? Kolko sa caka na vysledky? Je to anonymne? Kolko sa za to plati? Dakujem.

Ahoj Ria, na testoch som osobne nebola. Takze toto mam len tak sprostredkovane od primara daneho oddelenia, Doc. MUDr. Jarčušku. Je to v Nemocnici L.Pasteura na Juhu, Klinika infekcnych chorob. No, co test obnasa. Je to hlavne krvny odber. A ostatne vzorky, to je podla toho, ktore choroby potrebujes zistit. Vysledky budes mat do tyzdna urcite. Kolko to stoji, tak to neviem, ale urcite to nje su ziadne palky. Vysetrenie na pohlavne prenosne choroby je anonymne, pokial ziadna z tychto chorob nebude u teba potvrdena. Ak sa nedajboze zisti, ze nejaku mas, budu od teba pozadovat osobne udaje kvoli tomu, ze nakazeni ludia su na slovensku evidovani. Pokial potrebujes potvrdenie do zamestnania, ze je vsetko ok, tak budu od teba pozadovat osobne udaje. Dufam, ze som aspon trosicku pomohla, nech mas krasny dnik, Lenka.