Tetovanie na jazvu

Helou, ako to dopadlo? Dal si si na tú jazvu niečo vytetovať?

…to si len myslis…nie zakazdym je to tak…

Myslíš, že by to už akože stihol?? Že by to tak rýchlo urobil?

Hej? Myslíš, že sa mýlim??

Dala by som si na to tetovanie uplne v pohode, na zivo to je mozno ine, treba sa poradit aj s taterom, :slight_smile:

…myslim, ze ano…ale tak mozno to, co si myslim je od reality na mile vzdialene…

No každopádne by ma zaujímalo či to tu vzdal kvôli rozdielnym názorom a ako to vlastne dopadlo či tetovanie je alebo nie je :slight_smile: Mám známu mala tiež dosť veľkú jazvu na ruke a dala si ju pre tetovať :slight_smile:

Ahojte, nie nedal som si to pretetovať. Moja kozna mi odporucila si to dať vybrusit aby to bolo zarovno so zdravou kozou a potom by sa to dalo. Pauiliussa aku velku jazvu? vacsiu aka je moja? popripade akej farby je ta jazva, nemozes poslat foto?

Vybrusit ti to vie priamo kozna alebo kde s tym pojdes??

toto by aj mna zaujimalo a tiez by ma zaujimalo ci to aj boli, ci je to neprijemne :confused:

neter ma pretetovanu podobne velku jazvu a dalo sa to urobit :slight_smile:

tazko takto lajcky povedat, musel by to zhodnotiti samotny tater, podla toho, aka je ta zjavnena koza, ci sa v nej atrament nebude len rozpijat

hlavne ked to je jemna koza, tak je to na polemizovanie ci do toho ist :wink:

už si aj bola na to niekde pýtať?

podla mna toto treba riesit co najskor :slight_smile:

Tak bez konzultácie mu to nik nespraví, takže myslím, že pohoda :wink:

ved preto pisem, ze je podstatne aby to tater videl a zhodnotil sam, ze co by bolo najlepsie :wink:

asi tak tiez som toho nazoru :slight_smile:

Mňa by len zaujímalo, že čo človeka vedie k tomu aby si cez jazvu dával tetovať, veď jazvy sú pekné

chces mi povedat ze ta jazva co mam sa ti pači? :smiley: neverim :smiley: