Tetovanie na jazvu

zdravim, chcel by som sa spytat ci takato jazva sa moze tetovat. Je to 4 rocna jazva od popalenia, je trocha vypukla.52029141_235734843972407_6172769994728800256_n

Koža vyzerá jemná, to asi nebude vhodné :confused:

preto bude asi lepsie ist sa ukazat nejakemu taterovi :slight_smile:

FUHA, MOZNO BY SA AJ DALO ALE CI BY TO VYZERALO PEKNE TAK TO JE OTAZNE. SKUS SA ALE INFOMORVAT U CLOVEKA, KTORY TATUJE A TEN TI NAJLEPSIE BUDE VEDIET POVEDAT CI ANO ALEBO NIE:slightly_smiling_face:

fu toto pochybujem, budes to mat dost citlive to by si podla mna nedal a hlavne tazko pvoedat ako taka zjazvena koza na to zareaguje ci sa to nebude nejako rozlievat alebo tak

mozno by to bolo mozne ale ci to bude vyzerat dobre, to je uz otazne. no myslim, ze nie :confused::pensive:

Odborníka sa treba spýtať, či to pôjde a či ťa to nebude nijako ohrozovať, keďže spálená koža je aj citlivejšia

Na toto by som ja teda odvahu nemala

Asi ani ja :confused: Podla mna to bude prilis boliet

co ja viem, tak niektore jazvy sa daju pretetova, no toto je celkom rozsiahle a je dost otazne, ci by sa tam farba len nerozpijala

treba ist priamo za nejakym taterom, oni predsa najlepsie vedia ako sa to pokozka potom sprava

Presne tak, niektorí na to nepristúpia :slight_smile:

…podla mna je takych dost, co sa na to nedaju…ale tak je dobre sa priamo opytat toho co by to mal robit…

keby ti to pekne spravili a zakrili by tu jazvu, tak by to mohlo byt fajn. len ktovie, ci na tu jemnu kozu to bude take lahke a ci to nebude sposobovat nejake problemy.

Myslím si, že by si sa nemal pýtať na názor ľudí, ktorí o tom nič nevedia tuto po diskuziách. Lebo ti každý povie niečo iné a navyše iba svoje nepodložené dohady. Ja by som na tvojom mieste zašiel normálne za lekárom - dermatológom a spýtal sa na jeho názor. (Kľudne aj za tým, čo ti tú ruku liečil). Ten o koži bude vedieť najviac. Potom sú aj modené možnosti, kde ti laserom (dosť odstránia jazvu), tak že bude menej drsná, aj viditeľná, tým by som pokračoval. A potom až zašiel za tatérom, ale choď za dobrým, nie za hocijakým. Ten ti poradí a aj navrhne vhodné tetovanie. Pokiaľ podstúpiš laserové odstránenie jazvy, už tá koža nebude taká drsná a tetovanie bude jednoduchšie. Tak isto si myslím, že naozaj dobrý tatér z nevýhody urobí výhodu, veď prečo by tetovanie s jazvami malo byť škaredé, dalo by sa to využiť a nejako to prepojiť a zakomponovať do tetovania, aby to vyzeralo ešte realistickejšie… :slight_smile: Ako napríklad tu: https://www.doba.sk/2017/05/05/tetovanie-ktore-menia-neziaduce-jazvy-na-umelecke-diela/ Ale ešte by som s tým chvíľu počkal, čerstvá jazva vyzerá úplne inak, ako trebárs za za rok-dva, aj jazvy sa menia, blednú a trošku sa stratia a nie sú ani už tak citlivé. Nezabúdaj, že hojenie popálenej kože trvá veľmi dlho, aj keď napohľad už je to zahojené, nie je. Pre to by som tú novú kožu hneď netrápil, daj tomu čas…

Ahoj mne tiež pretetovali jazvu, no nebola až takáto. Skús naozaj isť k dobrému taterovi, on bude najlepšie vedieť.

K doktorovi sa spýtať to je základ, či sa to vôbec môže, či ti to nejako nepoškodí, či tam nemôže byť nejaké problém a ak to on odobrí tak za nejakým tatérom ísť a zistiť čo by sa s tým dalo robiť

uf, to je z čoho jazva? :confused:

najlepšie bude keď navštíviš odborníka, ale ja si myslím, že by to šlo

Tak myslím, že to je úplne logické :wink: