Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

Rrraduska tak ty s kvapkanim asi nemas skusenost vsak? :slight_smile: Zaujimave, ze zrovna pri takomto probleme sa tomu neda predchadzat. Ved je to riadne neprijemne. A som celkom prekvapena, kolko ludi ma taketo potiaze. Myslis, ze s tym treba ist k doktorovi?

@amikka veruze nie, mne ti to popravde asi ani nejako nenapadlo. lebo podla mna to je celkovo vnutorny problem, keby som mala bolesti viac na povrchu nepoviem, ale takto :slight_smile: mas pravdu, vela ludi si takymto niecim prechadza a nie je to nic prijemne. tak je to na tebe, ci to vyhodnotis tak, ze treba ist alebo by si zacala uzivat nejake vitaminy napriklad :slight_smile:

@amikka tak hlave by nebolo asi na škodu, teraz keď už býva vonku chladnejšie dávať si aj čiapku. stať sa môže a keď máš ešte takéto problémy, aby sa ti to nezhoršovalo aj nejakým studeným vetrom napríklad. a už si na to niečo vyskúšala?

Rrraduska a ake vitaminy mas na mysli? Lebo ako v tejto dobe a este ked je chripkova sezona nemam pocit, ze by som toho uzivala malo :slight_smile: Myslim ze mam na tom celkom fajn aj imunitu.
Romcitika tak ciapka to uz mi pride ako najmenej, ked niekde idem ci?

vies co to som tu uz spominala jeden vyzivovy doplnok na taketo stavy :slight_smile: ano viem, ze teda je aj chripkova sezona pomaly, ale obsahuje taky iny druh vitaminov, ktory posobi na rozne potiaze :slight_smile: inak ono je v tom, ze clovek si aj mysli kolko toho uziva a ako je dobre a v konecnom dosledku zisti, ze si toho dava zbytocne vela.

súhlasím s rrraduska, veľakrát podľa mňa človek ani nevie čo mu môže chýbať a môže sa to kľudne naraz prejaviť viacerými problémami. uznávam, že takéto pískanie v uchu, to by človek spravil asi hocičo aby to prestalo, lebo také dunenie alebo pichanie aj v hlave z toho to je nepríjemné.

mňa by zaujímalo, či máte aj takú skúsenosť, že síce to nie je u mňa nejaký dlhodobý problém čo sa týka pískania v ušiach ale prichádza to tak nečakane a návalovo. že to začne, pritom ma aj bolí hlava a za chvíľku to odznie. neviem čo to je a ani čo proti tomu robiť.

@kaludis a aj si si skusila odpozorovat, kedy sa to asi tak deje? ked si napisala, ze to nie je dlhodoby problem ale prichadza to narazovo, mozno to nieco zapricinuje, co aktualne robis.

@smejka24 priznám sa, že ani nie, lebo mám pocit, že zakaždým robím toľko vecí, že by mi možno ani nenapadlo, ktorá by to tak mohla spúšťať alebo ja neviem. a myslíš, že je to z toho? nevzniká to práveže niekde vo vnútri nejakým iným dôsledkom?

tak ono sa to tazko podla mna niecomu pripisuje, ako tiez by som nevedela, ked je to aj z nicoho nic, co som zachytila ze sa vela ludom takto deje. a zatial si nic neskusala, ze co by ti take mohlo pomoct?

kaludis to je tazko povedat, ked aj co sa stretavam s ludmi co to maju, to ti asi nikto nepovie ze preco alebo z coho, jednoducho sa to tak stane. a uz sa ti aj podarilo to nejako zacat riesit? ci pockas kym sa to bude stupnovat, ked to nemavas take pravidelne?