Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

Zostať doma na Pn je podľa mňa prehnané, ale okej. Chápem, že každý to vnímame inak.

  • nemyslím si, že prehnané. mala si to už? nesúdila by som, až kým si tým tiež neprejdeš.

Akože ja to celkom aj chápem, ale mňa to najviac obťažuje, keď sa snažím večer zaspať, inak cez deň to až tak veľmi nevnímam kvôli hluku z okolia, v práci a tak ďalej.

suhlasim, niekedy staci fakt malo. mne pomohlo toto konkretne: https://www.viplekaren.sk/produkt/revitanerv-strong-30-tabliet/?srsltid=AfmBOoppGRpL8x7e0T9j0rQ4xwzbW84jGGYem-iAa-tAAncFR0s68whx

1 lajk

Kyselina alfalipoová je na čo dobrá konkrétne? Ešte som asi nič také neužívala.

je to prirodzeny ludsky antioxidant. tu v tomto clanku si mozes o nej precitat viac. ono je inak dost dobre vediet, co vsetko do seba davas. :smiley: ALA – Revitanerv

Ďakujem :wink: Ty s tým máš skúsenosť? Že či to reálne aj zaberá?

Ja ho uzivam uz asi styri mesiace. Okrem toho, ze sa mi zlepsila imunita, tak aj spanok. A to som predtym uzivala rozne vitaminy, doplnky, dokonca som skusala brat aj melatonin, co na mna absolutne nefungovalo (neviem, ako u ostatnych), takze toto mozem len odporucit.

2 lajkov

Ani mne melatonin nezabral. Vkladala som don vsetky svoje nadeje. :smiley:

Oo, super, no ten som neskúšala, ale teda aspoň to ani nemusím zbytočne kupovať a vyhadzovať peniaze. :smiley: A brala si iba to a bývaš menej chorá?

Prosím ťa, štyri mesiace ho užívaš nepretržite alebo s nejakou prestávkou? Nevadí to brať ho tak dlho?