Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

Ved ja ani netvrdim, ze s tym niekam idem. :wink: Nemam potrebu to zatial riesit vobec, nakolko to momentalne vobec nemam.

A keď sa ti to vráti, tak čo spravíš? Pôjdeš k lekárovi s tým, či? Alebo takto sa spýtam. Je to vôbec nutné?

nie je to nutne. ja som na to uzivala Revitanerv Strong, zabral aj bez lekarskej starostlivosti. netreba zakazdym nutne vysedavat pol dna u doktora kvoli takejto veci.
a moj doktor o nom inak ani nevedel, poradila mi ho sesternica, lebo s nim mala dobru skusenost.

to si si dala par tabletiek a prestalo ti to uplne? nemusi sa to brat nejako dlho?

tam v podstate nemas urcene, ako dlho presne by si to mala uzivat. nemusis s tym uzivanim vlastne ani prestat, nakolko to prospieva celkovemu fungovaniu nervovej sustavy. a vitamin B proste telo potrebuje neustale, takze vobec nevadi, ak ho budes brat bez prestavky. prave naopak.

A nevies, ci je mozne ho aj kombinovat s nejakymi inymi vyzivovymi doplnkami napriklad? Alebo dokonca s liekmi?

myslim, ze je to v poriadku, nema ziadny vplyv ani vedlajsie ucinky zistene po kombinovanom uzivani, takze by som sa nebala. otazne je, ci ti este treba brat okrem tohto aj dalsi doplnok stravy, kedze toho obsahuje pomerne dost, aj vysoky obsah vitaminu B ma, takze toto by som si rozhodne pozrela a dala na to pozor, nakolko je nejaka odporucana denna davka tohto vitaminu.

Podla mna je to tak pri vsetkych vitaminoch. Proste prehnane mnozstvo cohokolvek ti vie sposobit zdravotne tazkosti.

No ja akoze beriem vitaminy uz dlhe roky a nemala som ani raz problem alebo nejake tazkosti. Ine je, ked uzivam antibiotika, s nimi by sa nemalo kombinovat ozaj ze nic. Ale to je uplne ina situacia.

Treba si pozriet zlozenie a je to. V pribalovych letakoch najdes vsetko, co potrebujes vediet, tam ta istotne neoklamu, riad sa tym. :wink: Ale inak co sa tych vitaminov tyka, tak tiez som uz mnohe vyradila a prestala uzivat, momentalne uzivam len dva druhy a je mi normalne lepsie ako mi bolo predtym.
D-cko len cez zimu napriklad, kedze v lete svieti slnko, vtedy ho logicky vobec pchat do seba netreba.

Takže momentálne berieš teda aké? Čo sa takto oplatí najviac užívať?

Neviem, koho konkretne si sa pytala, ale tak som tu, odpoviem :smiley: Ja uzivam cecko, zinok a Revitanerv strong momentalne. Nic ine mi netreba, konecne som si nasla takuto vhodnu kombinaciu pre seba a je tam vlastne vsetko, co potrebujem.

a v tom Revitanerve je čo? déčko asi nie predpokladám, to by sa v lete nemalo užívať alebo nemusí.

nie, rôzne béčka obsahuje, ginkgo bilobu, kyselinu alfalipoovú napríklad. je to vlastne výživový doplnok určený na doplnenie bežnej stravy vitamínmi. :upside_down_face:

No dobre, vitamíny sú rôzne, ale ako viem, že potrebujem doplniť zrovna toto? V skrinke mám niekoľko druhov vitamínov, ale po niektorých mi bolo fakt že zle, tak som s tým užívaním úplne sekla. Radšej.

Tak to asi záleží na tom, čo ti je, čo konkrétne ťa trápi, nie? Ak máš zvýšený cholesterol, tak to riešiš inak ako keď máš napríklad kŕče v lýtkach, logicky.
A ako zle ti bývalo? Akože na zvracanie? Nedávala si si to len nalačno?