Tinitus - pískanie a hučanie v ušiach

Ved ja ani netvrdim, ze s tym niekam idem. :wink: Nemam potrebu to zatial riesit vobec, nakolko to momentalne vobec nemam.

A keď sa ti to vráti, tak čo spravíš? Pôjdeš k lekárovi s tým, či? Alebo takto sa spýtam. Je to vôbec nutné?

nie je to nutne. ja som na to uzivala Revitanerv Strong, zabral aj bez lekarskej starostlivosti. netreba zakazdym nutne vysedavat pol dna u doktora kvoli takejto veci.
a moj doktor o nom inak ani nevedel, poradila mi ho sesternica, lebo s nim mala dobru skusenost.

to si si dala par tabletiek a prestalo ti to uplne? nemusi sa to brat nejako dlho?

tam v podstate nemas urcene, ako dlho presne by si to mala uzivat. nemusis s tym uzivanim vlastne ani prestat, nakolko to prospieva celkovemu fungovaniu nervovej sustavy. a vitamin B proste telo potrebuje neustale, takze vobec nevadi, ak ho budes brat bez prestavky. prave naopak.

A nevies, ci je mozne ho aj kombinovat s nejakymi inymi vyzivovymi doplnkami napriklad? Alebo dokonca s liekmi?

myslim, ze je to v poriadku, nema ziadny vplyv ani vedlajsie ucinky zistene po kombinovanom uzivani, takze by som sa nebala. otazne je, ci ti este treba brat okrem tohto aj dalsi doplnok stravy, kedze toho obsahuje pomerne dost, aj vysoky obsah vitaminu B ma, takze toto by som si rozhodne pozrela a dala na to pozor, nakolko je nejaka odporucana denna davka tohto vitaminu.

Podla mna je to tak pri vsetkych vitaminoch. Proste prehnane mnozstvo cohokolvek ti vie sposobit zdravotne tazkosti.

No ja akoze beriem vitaminy uz dlhe roky a nemala som ani raz problem alebo nejake tazkosti. Ine je, ked uzivam antibiotika, s nimi by sa nemalo kombinovat ozaj ze nic. Ale to je uplne ina situacia.