Tipy na jemné odlíčenie pleti

Odlupovanie môžeme napomôcť peelingom, ktorý vykonávame 1-2x týždenne. Peeling pokožke prospieva, zamedzuje upchávanie pórov, vyhladzuje a rozjasňuje a zosvetľuje pleť a zlepšuje účinky ďalších prípravkov, ktoré ľahšie prenikajú do pokožky. Peeling sa po nanesení rozotiera krúživými pohybmi končekmi prstov smerom od nosa von, nezabúdajte ani na krk a dekolt.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14236-tipy-na-jemne-odlicenie-pleti

Vzdy ked idem od kozmeticky tak si vravim, ze uz si budem pravidelne robit peeleng ale vydrzi mi to maximalne jeden tyzden a potom sa mi to nechce :frowning:

A to je dosť veľkým problémom :wink:

použivam odličovaciu micelarnu vodu , plet potom umyjem čistou vodou a nakremujem.

A chce sa ti to robiť každý večer? Lebo ja s tým mám celkom problém :confused:

vacsinou si len klasickym kremom odlicim plet aj oci a umyjem cistou vodou. moj zvyk je este taky, ze pred spanim si plet natriem kokosovym olejom. od kedy to takto praktizujem, tak sa moja plet na tvari vyrazne zlepsila!

Ja teraz používam tie odličovacie obrúsky. Tie sú veľmi dobré :slight_smile:

aj nejaku konkretnu znacku vies poradit? ci nemas nejaku vytipovanu, ktoru si stale kupujes

aj v lidli mavaju take na odlicovanie, lacne :slight_smile:

nechcem vedieť čo všetko to obsahuje :confused:

čo znamena jemne odličit? Bud sa odličiš uplne, alebo vobec. Ak chceš niečo na citlivu plet, tak skus nejaky čistič.

ale ide s tym makeup dolu ide, to je podstatne nie?

este mi napadlo, ze maju viacere druhy aj sensitive tak to by mohlo byt aj pre citlivu plet fajn :slight_smile:

čo nejake jemne pletove obrusky? Velmi si teraz chvalia tieto. SKus a možno ti budu vyhovovat https://www.notino.sk/nivea/micellair-expert-odlicovacie-micelarne-obrusky/

skus nejaky jemný peeling a umyt čistou vodou, alebo nejake pletove obrusky. Hlavne je, aby su z tvare zmyla nečistoty, ktoré sa tam za celý den usadili

mne tie obrusky velmi vyhovuju!

ano? tak pojdem ich pozriet a vyskusam ich aj kupit, ci budu vhodne aj pre moju plet. dakujem ti zatial

skus nejaky ten parny čistič, resp. kefku na tvar. Su jemne a plet krasne vyčistia

ja na cistenie pouzivam len kvetovu vodu estragon bio-bachovky a stačí to vyčistí všetko a vždy ten posledný tampón je úplne čistý čiže ozaj stiahne všetko

A to si ju kde kupujes? Taky nazov som este nikde nevidela a ani som o nom nepocula…