Toaletná voda pre každú ženu

Obľúbená toaletná voda je dôležitý atribút modernej ženy. Drahé toaletné vody prémiovej značky môžu okamžite zlepšiť vašu náladu a dať vám vieru v seba. Je veľmi dôležité vybrať si vôňu, ktorá vás nadlho poteší.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14306-toaletna-voda-pre-kazdu-zenu

toaletne vody nepouživam, použivam iba parfemy s feromonmi zo superlove. Su najlepšie, dlho vydržia a na mužov posobia ako magnet

tiež som si v poslednom čase oblubila parfemy s feromonmi…su lepšie ako klasicke parfemy

Dobrý den,
můžete prosím někdo doporučit toaletní vody či parfémy pro citlivou pokožku? Obecně to s tou svojí nemám úplně jednoduché, ale na druhou stranu si dokážu představit lidi, kteří jsou na tom mnohem hůř a tak si vlastně nemám na co stěžovat :slight_smile: Taky jsem se chtěla zeptat, zda máte někdo zkušenosti s použitím parfému po tomto a pokud ano, za jak dlouhou dobu to bylo v pořádku? Děkuji.

1 Like

A ja by som schela opytaˇči vie nekto kde môžem kupiť parfem Dior Gris na oleji?
Ďakujem