Totálná istota

Kedy sa miluješ zo svojou ženou ? Večer, to mám istotu, že deti spia. Ja zase ráno, to mám istotu, že som prvý. Učiteľka k deťom: "Kto mi vyjmenuje aspoň tri Shakespearové diela ?" Hlási sa iba Móricko a aj keď sa učiteľka bojí, že to bude akási hlúposť ako vždy, nezostáva jej, len Móricka vyvolať. "Mnoho kriku pre nič, Sen noci svätojánskej a Skrotenie zlej ženy." "Výborne Móricko, milo si ma prekvapil. Ako si to prosím ťa pamätáš ?" "Podľa pánskeho prirodzenia, pani učiteľka." "???" "Keď je to 10 cm, tak je to Mnoho kriku pre nič. Keď 15, tak je to Sen noci svätojánskej a keď 20, tak Skrotenie zlej ženy." "A čo keď je to 30?" pýta sa zvedavo učiteľka. "To už nie je Shakespeare, pani učitelka. To je Neruda - Kam s ním ?!" "Uvidíme sa zajtra?", pýta sa muž dievčiny po milovaní. "Zajtra to nepôjde", pokrúti dievča hlavou, "to sa akurát vydávam, ale pozajtra by to šlo..." V cirkuse vrcholí hlavné číslo. Krotiteľ strká svoj úd priamo krokodýlovi do papule. Potom ho ešte búcha pästou po hlave, ale krokodýl len privrie papulu a krotiteľa nezraní. Obecenstvo je vo vytržení,obrovský úspech. Potom krotiteľ vyzve divákov: “Nájde sa odvážlivec, ktorý si to chce skúsiť, odmena je 1000 dolárov." Prihlási sa nesmelo jedna z prítomných dám: “Já by som to skúsila, ale nesmel by ste ma tak búchať po hlave." V kancelárii po poslednom diktáte - sekretárka sadne šéfovi do lona a hladí ho za ušami. Dôverností pribúdalo a nakoniec sa dohodli že odídu k sekretárke domov. Tam to obaja správne rozpália v posteli. Po dlhšej chvíli sa šéf zdvihne, pozrie sa na hodinky a vyhlási že musí okamžite odísť. Pred odchodom, sa pýta sekretárky či nemá kriedu. Pozrela do svojho krajčírskej zásuvky, kriedu našla, a tak mu ju dala. Keď prišiel domov, čakala ho žena s otázkou:" Kde si bol tak dlho ?". On jej v rýchlosti vysvetluje: "Sekretárka sa mi posadila do lona, tak sme išli k nej, no a tak som prišiel neskoro". Žena se na naň zasmeje a odpovie: " Ty starý chválenkár, bol si na gulečníku! - Ešte máš kriedu za uchom!"

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14410-totalna-istota

No hneď pri tom začiatku som sa začala riadne smiať, že aspoň mám istotu, že som prvý :smiley: :smiley:

Haha toto su teda istoty :smiley:

v dnesnej dobe nie je ziadna istota :wink:

Tak treba sa na tom zasmiať a hotovo :slight_smile: