Transformácia lôžkového oddelenia v nemocnici v Bánovciach nad Bebravou na jednodňovú chirurgiu prináša pacientom vyšší komfort

V Nemocnici Bánovce – 3. súkromnej nemocnici, s.r.o. mesiac po transformácii lôžkového oddelenia na jednodňovú chirurgiu zaznamenali pozitívnu odozvu pacientov, ktorým priniesla vyšší komfort liečby, rýchly návrat do domáceho prostredia, podstatne kratšiu PN a realizáciu zákroku v dohodnutom termíne bez dlhých čakacích lehôt



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/10754-transformacia-lozkoveho-oddelenia-v-nemocnici-v-banovciach-nad-bebravou-na-jednodnovu-chirurgiu-prinasa-pacientom-vyssi-komfort

Tak som rád, že konečne aj v našom meste je jednodňová chirurgia, ktorá je v každom okresnom meste už dlhé roky, môžem sa na plánovaný zákrok objednať v hociktorom komerčnom stredisku, všade ma s radosťou príjmu. Hlavne, že s úrazom ruky, nohy, bolesťami brucha, musím sa dopraviť do Trenčína alebo Partizánskeho, na pohotovosti mi nemôžu ani drobný úraz ošetriť, idem pekne poslušne 30 km. Nedávno som mal úraz v Miezgovciach, na šitie rany som išel až do Partizánskeho. Hlavne, že na výkon v jednodňovej chirurgii, ktorý možno za celý život nebudem potrebovať, môžem ísť v Bánovciach. “díky Broňa”