Transplantácia vlasov

Dobrý deň, boli ste niekto na transplantácii vlasov? Prosím podelte sa o skúsenosti, neviem o tom nič, videl som niečo o tom v jednom americkom seriáli, som od 1993 plešatý a chcel by som s tým niečo spraviť. Kto to robí? Ide sa napriamo platbou cash alebo mám skúsiť cez poisťovňu? Koľko to asi stojí, ide o veľkú plochu - vlasi mám asi iba na 1 / 4 hlavy. Aké metódy existujú, je niečo, čo už je zastaralé a niečo moderné - aby som sa zorientoval, lebo reklamám moc neverím? Ďakujem.

Aj podľa mňa sa reklamám nesmie veriť (som advokát, ja to už musím vedieť).
V minulosti som mal množstvo vlasov, ale vo veku 24 až 28 rokov som v podstate oplešatel na celom vrchu mojej hlavy. Skúsil som mnoho vecí, Minoxidil, Finansterid, laserový hrebeň a dokonca PRP terapiu. Žiaden z týchto neposkytol výsledok, v aký som dúfal. Podľa mojich plánov, chcem nosiť krátke vlasy, aspoň doteraz, pokiaľ metóda FUT bola mimo akýchkoľvek možností, kvôli jazve, ktorá sa nachádza na zadnej strane hlavy. Myslím si, že ak je to v osobnej zóne konfortu človeka, nieje nič zlé s využívaním takejto služby v cudzine. Napríklad, taktiež chodíme k zubárovi do zahraničia. Celý vrch mojej hlavy bol zhustený na PHAEYDE Klinike, kde procedúra trvala 2 dni. Mal som za sebou už lepšie dni, na druhej strane, mohol som počúvať hudbu a počas transplantácie som mohol pozerať filmy na DVD. Takže, koniec koncov tento čas prešiel rýchlo. Dnes mi len hustnúce vlasy pripomínajú moju vlasovú transplantáciu. Takže si myslím, že procedúra stála za to.