Transplantácia vlasov

Dakujem. Za veticky, ktore mi pisete. Rozpravali sme sa o transplantacii vlasov uz dvakrat. Celkom sa predsa len pre tu myslienku nadchol, dufam, ze mu to ostane, zacal tiez trosku viac surfovat po internete aby si nejake tie veci pozistoval. Takze verim tomu, ze nejako by sme to spolu mohli dat dokopy, chcem aby vedel, ze ma vo mne podporu :slight_smile:

treba aby si niektoré veci len sám uvedomil…nič viac…keď si uvedomí, že nič iné mu tie vlasy neprinesie…keď si uvedomí koľké peniaze už len tak išli von oknom v podstate…keď si uvedomí, že všetko toto robí pre seba tak to pôjde…len chlapi v tomto asi tiež potrebujú svoj čas na to aby si to dali dokopy aj v hlave…že čo áno a čo zase nie…

Mohol by som sa ťa popýtať na pár vecí? Začína sa ma tento problém celkom dotýkať a nie som s tým dva krát stotožnený… Ako zistím, či som vhodným adeptom na transplantáciu?

Kľudne môžeš, tento problém by som povedal, že sa dotýka mnohých ľudí. Len je veľmi náročné si to priznať. Viem aké je to ťažké, keďže som si tým prešiel. Najskôr som tvrdil, že problém nemám, potom som prišiel na to, že mám a že ho treba riešiť. Toto je vec, s ktorou sa asi ani stotožniť celkom nedá. To či si vhodným adeptom sa dozvieš na konzultácii na klinike priamo, pretože lekárka najlepšie vie posúdiť, akú máš kvalitu vlasov, či by to šlo

A môže sa stať, že mi to zamietnu? Koľko asi tak trvá, pokiaľ sa dostanem na konzultáciu? Priznám sa, že som poskúšal už všeličo, no dospel som do štádia, kedy by toto bolo asi to posledné riešenie, ktoré by som mohol skúsiť.

Tak je to všetko o kvalite vlasov, ja som sa so zamietnutím nestretol, ja som mohol absolvovať transplantáciu vlasov. Je to individuálne, podľa toho koľko toho majú. Ja som termín dostal cca za týždeň ako som sa informoval a teda potvrdil som, že by som ju chcel absolvovať. Keď sa tieto problémy objavia, tak si človek povie, že veď dnes už je kopa možností, aj šampóny, že to sa nejako spraví. No je to mylná predstava

termín na zákrok, na ten si potom od konzultácie koľko čakal? koľko trvá celý ten zákrok, tá transplantácia vlasov? je potom možné aby človek išiel normálne do práce hneď deň na to alebo nie? už aj nad takouto možnosťou trošku premýšľam :slight_smile:

Už za týždeň? To ma celkom prekvapilo, že tak rýchlo… Presne ako vravíš a v podstate nakoniec prídeš nato, že to boli len vyhodené peniaze. Mal si aj PN?

Od konzultácie to bolo ani nie celé dva týždne, niečo cez týždeň. Čo si myslím, že nie je to nejaká dlhá doba, práveže som si myslel, že to bude ešte dlhšie. To čakanie. Myslím si, že nie je dobré ísť hneď do práce, treba si oddýchnuť, tie miesta, kde je transplantácia na hlave robená sa musia vraj ukľudniť. Začať hojiť a vyžaduje si to nejaký ten čas. Minimálne ten týždeň byť doma je vhodné pre človeka :smiley: Netreba to siliť a hneď ísť pracovať :slight_smile:

Aj mňa to prekvapilo, ale v tom dobrom zmysle. A myslím, že to je vec, ktorú je veľmi ťažké si pripustiť, že tie peniaze išli len tak do luftu a nič z nich nie je vidieť, že žiadny výsledok.
Vieš čo nie nebudem si dávať PN, týždeň voľna a myslím, že by som mohol byť v pohodke, aspoň teda tak s tým zatiaľ rátam :slight_smile:

transplantaciu vlasov som absolvoval pred rokom aj nieco…pre mna to bolo najlepsie rozhodnutie ake som pri problemoch s vypadavajucimi vlasmi mohol urobit…po operacii to chce setrenie…ja som bol doma tyzden taktiez…zariadil som si to tak…bal som sa ako to bude vyzerat po transplantacii…nechcel som aby na mna ukazovali prstom…ale nakoniec som prisiel na to, ze som sa toho bat nemusel…rychlo sa to hojilo az som bol z toho prekvapeny…ale tak ide aj o to ako to je urobene…mne robila transplantaciu doktorka Nestorova v Centre plastickej a estetickej chirurgie a odviedla kus dobrej prace za ktoru som jej vdacny…

ako je potrebné sa o vlasy starať po transplantácii? treba ich rast aj nejako podporovať alebo niečo podobné? už začínam uvažovať aj o tom, že ako je to s umývaním vlasov, asi bude potrebné si dávať na vlásky viac pozor, však? pri umývaní a podobne :slight_smile:

podporovat…no ide o to, ze je dobre kremovat si tie miesta…kde bola transplantacia robena antibiotickou mastou…podstatne je umyvat si vlasy s citom…jemne…viem, ze slovo jemne je pri nas chlapoch trochu neobvykle, ale je to potrebne…hlavne po transplantacii zacnu vznikat take chrasticky na hlave…tie netrhat!.. :slight_smile:

krémovať? tú masť to asi tam predpíšu, že? alebo aspoň odporučia, že čím by to bolo najvhodnejšie
presne toto som chcela vedieť, že aby nejako sa tie transplantované vlásky ja neviem poškodili alebo niečo také tak reku ako je to s umývaním je možné si umyť hlavu hneď akože po zákroku?

ako ste zistili, ze uz mate problem? Kedy ste prisli na to, ze vlasy sa stracaju viac ako je normalne? Je vobec normalne, ze vlasy padaju. Ja mam trosku obavy o muza. Uz dlhsiu dobu davam na postel len biele plachty a velmi vela vlasov na nej nachadzam, co mu vypadne, az zacinam mat o neho celkom strach :frowning:

môj muž by ti povedal, že si to začal všímať na oblečení, na posteli, keď ráno vstal, jeho to podnietilo viac nad tým uvažovať, darmo som mu ja hovorila, že ten problém nevidím, ale keď cíti, že niečo nie je ok, tak sa aspoň pokúsim mu pomôcť, nájsť cestu z tohto problému :wink:

clovek podla mna zacne badat…ze mu zacnu padat vlasy uz hned ako to zacne…najskor sa aj my snazime to prehliadat…neriesit…ale ked to zacne byt uz viac a vo vacsej miere…tak uz sa musime aj my nad tym pozastavit…aspon teda ja som sa musel mi to nedalo…ninaa hned po zakroku nie…po zakroku sa umyvat hlava nesmie…:slight_smile:

ten môj to práveže hneď začal, ten si to všimol skôr ako ja a to teda je čo povedať, ale podstatné je asi nezmieriť sa s tým, ale ozaj sa snažiť o to aby tohto problému sme sa zbavili, aby už človeka netrápil, no pred nami je zrejme ešte veľmi dlhá cesta, ale dúfam, že to dovedieme do zdarného konca :slight_smile:

Tak ako si to napísala.
Bude to dlhá cesta, ale ja sám som sa už tiež presvedčil, že ísť do transplantácie vlasov je najlepšie rozhodnutie, keď človeka skľučujú tieto problémy. Transplantácia to nie sú vyhodené peniaze ako napríklad rôzne tie mastičky a vodičky, toto je o niečom inom :slight_smile:

rozpravali sme sa uz o tom. Vsimol si aj on, ze mu zacali rednut vlasy a ze zrejme je niekde problem, nad ktorym sa musime zamysliet a zacat robit nieco aby opat boli vlasy ako predtym. Spomenula som mu aj takuto moznost transplantacie, o ktorej som sa tu dozvedela, len spominal, ze najskor by to rad prebral s nejakym lekarom :slight_smile: