Tréner očí Vision Fix

Má niekto skúsenosti s okuliarmi-tréner očí Vision Fix? Práve som sa dozvedela, že to pomôže zlepšiť videnie.

Pred mesiacom som si ich kúpil a som s nimi spokojný. Ja ešte nenosím dioptrické okuliare, práve preto som si kúpil tieto dierkované, aby som im predišiel. Dosť veľa času pracujem pred počítačom, z čoho ma boleli oči, večer som už videl rozmazano. Odkedy ich pravidelne používam, cítim, akoby moje oči boli trénovanejšie, nemám už také ťažkosti, ako predtým. Na ich stránke si môžeš prečítať ďalšie skúsenosti: http://www.treneroci.sk/skusenosti/

Máte niekto už výsledky? Ja som si ich kúpil, aj môj otec, ale nenosili sme ich tak, ako sme mali podľa návodu, lebo cez ne nevidno moc dobre a po ulici je to dosť nepraktické, na šoférovnaie je to nemožné, nebezpečné, chcel by som sa spýtať, či niekomu naozaj aj pomohli a oplatí sa ich nosiť, alebo to bol len reklamný trik?

Ja osobne môžem povedať, že na mňa to nefungovalo, odnosil som ich minulý rok poctivo a žiadne výsledky po troch mesiacoch, tak som to zabalil, lebo trocha sa bojím, aby som si viac nepoškodil, ako polepšil.