Tretiakom michalovských ZŠ merali hladinu cukru v krvi

Predchádzať cukrovke bolo cieľom preventívnej akcie, počas ktorej v týchto dňoch odmerali v Michalovciach zhruba 500 tretiakom zo základných škôl hladinu cukru v krvi.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1359-tretiakom-michalovskych-zs-merali-hladinu-cukru-v-krvi

Dobrý deň. Mám 11 ročného syna, ide na operáciu má vaječný pruh. bol na predoperačnom vyšetrení a brali mu aj krv. Bolo zistené že ma zvýšenú hladinu cukru v krvi 5,7. Chcem sa spítať , či môže ovplyvniť zvýšenie cukru to že večer pred odberom zjedol 3/4 bomboniery, ráno išiel na lačno na obber. Ďakujem Pokorná

Dobrý deň. Mám 11 ročného syna, ide na operáciu má vaječný pruh. bol na predoperačnom vyšetrení a brali mu aj krv. Bolo zistené že ma zvýšenú hladinu cukru v krvi 5,7. Chcem sa spítať , či môže ovplyvniť zvýšenie cukru to že večer pred odberom zjedol 3/4 bonboniery,a ráno išiel na lačno na odber. Veľmi sa bál odberu, po odbere úplne zbledol, bolo mu na zvracanie a na odpadnutie. Môže to všetko ovplyniť výsledky? Ďakujem Pokorná