Tŕpnutie rúk, bolesti nohy - ako ďalej?

Prajem pekný deň. Rozhodla som sa opäť využiť Vaše služby s proskou o radu. Všetko sa začalo ešte v roku 2009 v októbri, začala ma bolieť ľavá noha, nemohla som chodiť. To, že mi ruky trpnu neznesiteľne som tiež uviedla pri návšteve u neurológa. Bol mi predpísaný liek Lirika, po mesiaci sa môj stav nezlepšil. Nastupila som do nemocnice na rehabilitačné odd. Bola som tam dva týždne. Žiaľ odchádzala som od tiaľ s barlami. Bolesti začali v pravej nohe - ľavá ustúpila. Som stále PN, moja lekárka mi predpísala lieky na bolesť Novalgin, na spanie Zopiclon, a pridala liek Enelbin. Okrem týchto liekov beriem aj Mikardis, Anopirin a Isoptin na vysoký krvný tlak. Dokúpila som si liek Lipovitan, lebo mi zistili Cirhózu pečene. Som už na konci s nervami, bolesti pretrvávajú, trpnutie rúk je neznesiteľné a navyše sa cítim veľmi zle, mávam hučanie v pravom uchu. Môžu sa tieto lieky kombinovať? 5.2. som objednaná k neurológovi už k primárovi, no bojím sa, že zase dostanem ešte navyše nejaké lieky a už z tej chémie budem úplne otravená. Prosím o radu. Existuje niečo na tie ruky? Všetky vyšetrenia vrátane rontgenu chrbtice mám. Prajem Vám veľa úspechov a zostávam s pozdravom.

Ahoj Tatiana, srdecne Ta pozdravujem. Nahodou so sa dostala na stranku, kde si opisala svoj problem ohladom choroby. Ja som mala tiez podobne priznaky ako Ty a v niektorych pripadoch este horsie. Mala som pridruzenu bolest hlavy a oci, cysty na peceni atd. Svoje potiaze mam opisane na stranke ryzova kura pod zn. Ria NHD. Brala som tiez vela liekov, hlavne antibiotika a tiez lieky na vysoky krvny tlak. Musim Ti povedat, ze momentalne som uz bez liekov KT idealny. Teraz som vsak presvedcena, ze keby som bola zostala na lekaroch tak som mozno mrtva. Dostala som sa z toho tak, ze som poctivo robila minuly rok ryzovu kuru, tiez som bola u pana, ktory sa zaobera diagnostikou reflexnych bodov na rukach a nohach, perfektne mi pomohol s bolestou chrbtice, lavej ruky, tiez bolesti na prstoch nohy / 4 a 5/, bolest v krizovej oblasti. K nemu sa vsak treba objednat, posobi v Lucenci vola sa to relaxacne centrum, za prve vysetrenie zaplatis 7 EUR. Myslim si, ze kombinacia RK a reflexnych masazi ma vratila spat do zivota. Citim sa vynikajuco, zmenila som vsak aj svoju zivotospravu. Velmi Ti odporucam si pozriet na internete ryzovu kuru aj vsetky reakcie ludi, ktori ju uz absolvolali. Ak by si chcela vediet nieco blizsie, tak sa ohlas. S pozdravom Ria.

AJ JA MáM PODOBNé PROBLéMY, TIEž MáM CHORú PEčEŇ, MYSLíM SI, žE ONA JE PôVODOM TýCHTO ťAžKOSTí. mNE POMáHA OBYčAJNý TVAROH, DáM SI KúSOK A Už SA TO ZLEPší, A TIEž VYTAMíNY SKUPINY B.

Magnezium B6, zinok a vapnik, cvicit s koncatinami v ktorych sa vyskytuje trpnutie a zmenit zivotospravu.