Trpnutie tváre a hlavy

Stala sa mi taká vec. od druhého pôrodu (sekcia) nastali ťažkosti. nemohla som rozprávať, stále prechladnutia až po pol roku ma doma začalo triasť, tŕpla mi tvár. v nemocnici mi dali infúziu s minerálmi a poslali domov. CT mozgu neukázalo nič, neurológ na mňa pozrel a skonštatoval že som vyčerpaná. dosť dlho som mala problém že som nemohla našpúliť pery do bozku alebo zapískať. dala som si vybrať krčné mandle, pretože ma už boleli aj kĺby a hlavne sánka. teraz sa to zlepšilo. ale teraz v čase chrípok, mala som teploty a nemohla som sa nadýchnuť. po ceste k lekárovi tŕpnutie tváre sa mi zopakovalo, oťaželi mi ruky, hornú peru mi ťahalo dole. doktor mi nasadil antibiotiká pre zvýšenú sedimentáciu a nič viac. mám problémy aj s chrbticou. neviem čo robiť, ale toto nie je normálny stav, a doktori na mňa pozerajú ako na najväčšieho simulanta. ak môžete poraďte akých vyšetrení sa domáhať, prípadne čo by to mohlo byť za diagnózu. PS: štítnu žľazu mám vyšetrenú a všetko v poriadku.

Linda, mne sa to uplne laicky podoba na tetaniu, co s vycerpanim pokojne moze suvisiet … ak Vam pomohli mineraly, najma magnezium, a bolo Vam citelne lepsie, tak by to mohlo byt ono. Ked si vyhladate podnetove slovo na nete, dozviete sa o diagnoze viac … nie je zivot ohrozujuca, len neprijemna.

Dobry den Linda. Neviem, ci sa uz spominany problem vyriesil, ale napadla mi jedna mozno troska zvlastna moznost. Kedze spominate porod cisarskym rezom, jedna sa vlastne o otvorenu operaciu so vsetkymi suvisiacimi komplikaciami, ak k tomu mate poruchu hemokoagulacie (o com ani nemusite vediet- poznam zenu, ktora sa az tyzden po porode dozvedela, ze ma vlastne stastie ze zije a ze ma maleho lebo ma tazsiu formu) mohlo dojst pocas alebo tesne po porode k vytvoreniu krvnych zrazenin. Ak ste nasledne nejaky cas (par hodin) lezali a az potom vstali a starali sa o babatko, mohli sa nejake tromby uvolnit. Co, ak sa to stalo blizko hlavy, by vysvetlovalo trpnutie a priznaky pripominajuce zapal nervus trigeminus, zaroven upchatie drobnych ciev by snad vysvetlilo poruchu termoregulacie - triasky a horucky, tiez narusenu imunitu. Takze skusila by som sa dozadovat angiografie a rozboru faktorov zrazanlivosti krvi. Ale upozornujem, je to len nazor, moznost, som sice zdravotnik, ale nie som lekar - neurolog alebo cievar. Prajem vela stastia a dajte mi prosim vediet, ako dopadli vysetrenia.

Dufam, za sa uz vyriesil problem, ale ak, nie tak snad vam toto pomoze. Pravdepodobne mate posunuty prvy stavec. Najdite si nieho kto robi DORNOVU METODU. Toto iste mala jedna pani, napravila som jej to a odvtedy mala pokoj.