Tvárová gymnastika - nenechajte sa týrať vráskami

Viac na http://www.tvarovagymnastika.sk - webstranka priekopnicky tvarovej gymnastiky u nas!

dobrý deň … tvárová gymnastika ma zaujíma už dlhší čas… rada by som sa ju naučila pre vlastnú potrebu… nakoľko som z východu a tiež aj dlžka kurzu mi nevyhovuje tiež sa pripájam k ostatným či nieje možné zakúpiť si nejaké DVD alebo knihy ? ďakujem

Mohli by ste ma prosim informovať, či už existujú kurzy tvarovej kozmetiky aj mimo BA, konkrétne v Košiciach a kde, prípadne /ako mnohé predo mnou/ o moznosti zakupenia instruktáže v akejkoľvek forme.

Ďakujem

Dobrý večer, mám záujem o účasť na kurze ale nevyhovuje mi 10 dní. Je možné absolvovať to všetko cez víkend? Rada by som vedela niečo bližšie o cenách , alebo o možnosti objednať si tieto cviky. Ďakujem.

Dobry den, chcela by som sa informovat o cviceni tvarovej gymnastiky…aka je suma za 10 cviceni, respektive ci nie je dostupne dvd s tymito cvikmi,co by mi vyhovovalo ovela viac, vzhladom na to ze nie som z BA a mam male deti? Velmi pkene dakujem za opdoved a prajem pekny zvysok dna:-)
Z.

Mám záujem o kúpu DVD tvár. gymnastiky. Som z Ilavy. Kde robíte kurzy a aká je cena? Rada by som sa zúčastnila. Ďakujem

Citala som tiez o tvarovej gymnastike a chela som sa spytat, ci Vam odpovedali a co Vam odpovedali. Dakujem pekne a krasny den. Alica

Prosim odpiste mi ci Vam vobec odpovedali na na Vase otazky, lebo ja tiez neviem na koho sa mam obratit. Prajem krasny den. Alica