Tvárová gymnastika - nenechajte sa týrať vráskami

(Admin Zzz.sk) #1

Mladšie ženy rozžiari, skúsenejšie omladí! Priam zázračné účinky má cvičenie, skrývajúce sa pod názvom tvárová gymnastika.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4366-tvarova-gymnastika-nenechajte-sa-tyrat-vraskami

(Lívia) #2

Dobry vecer, nemohli by ste mi poslat par cvikov tvarovej gymnastiky? Dakujem.

(Katarína) #3

Článok ma zaujal, chcela by som vedieť viac o možnosti objednania a cenách. Ďakujem, Katarína.

(Iveta Šlepecká) #4

Mám záujem o tvárovu gymnastiku, ale 10 dni z práce sa mi zdá veľa, nedá sa to nejako zjednodušiť, prípadne za poplatok zaslať cviky, určite ich máte aj v obrazovej forme s popisom. Prosím ďalšie informácie, ako postupovat. Ďakujem. Iveta.

(Ing. Anna Bogárová) #5

Mám záujem o účasť na kurze a rada by som vedela, v akých termínoch v priebehu V. a VI. mesiaca sa dá zúčastniť a aké sú ceny. Zároveň by som rada vedela, či ma môžete pripraviť aj na profesionálny výcvik v prípade, že by som sa chcela tvárovou gymnastikou zaoberať v malom okresnom meste na profesionálnej úrovni. Ďakujem.

(Zuzana) #6

Chcela by som vediet viac, je moznost si objednat tieto cviky, ake su ceny? Dakujem.

(Taňa) #7

Dobry den, pripajam sa k ostatnym a chcela by som sa opytat na moznost objednania tychto cvikov. Dakujem.

(Hana) #8

Chcem sa spýtať, či je taká možnosť v Topoľčanoch, kde by sa dala absolvovať tvárová gymnastika.

(Jana) #9

Dobrý večer, mám záujem o účasť na kurze a rada by som vedela niečo bližšie o termínoch a cenách. Ak by som sa chcela prípadne tvárovou gymnastikou zaoberať na profesionálnej úrovni či mi stačí zúčastniť sa Vášho kurzu. Ďakujem.

(m) #10

Funguji tyto cviky take pro muze?

(Anna) #11

Dobrý deň, chcela by som absolvovať cviky tvárovej gymnastiky, ale nevyhovuje mi 10 dní, som zo 100-kilometrovej vzdialenosti. Je možné absolvovať to všetko cez víkend? Aká je cena kurzu?
Ďakujem

(ankakac) #12

dobry den. pracujem ako kozmeticka a chcela by som absolvovat kurz tvarovej gymnastiky poradite mi na koho sa mam obratit? dakujem

(helicka) #13

zdravím,chcem sa opýtať na kurz tvárovej gymnastiky,jeho cenu a ako sa môžem dostať k mg.Kišonovej dakujem ,som z BA

(rebecca) #14

zdravim vas mam zaujem o tvarovu gymnastiku prosim vas nebolo by mozne poslat material na cvicenie totiz emam moznost zucastnit sa kurzu vopred dakujem

(hella) #15

dobry vecer,tiez by som sa chcela informovat,ohladne tvarovej gymnastiky,tiez by som nemohla absolvovat 10 dni a preto by ma zaujimalo,ci mate aj ine riesenie nakolko som takisto vzdialena cez 100km,pripadne ci by bola moznost vyucby u mna v salone,ak by nas bolo viac kozmeticiek a aka je cenova relacia.Za skoru odpoved vopred Vam dakujem.S pozdravom Hella.

(Gabika) #16

Dobrý deň, chcela by som absolvovať cviky tvárovej gymnastiky, ale nevyhovuje mi 10 dní, som z niekoľko 100-kilometrovej vzdialenosti. Existuje nejaké DVD, alebo kniha ktoré by bolo možné si objednať ? Mám vážny zújem.

Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

(Zuzana) #17

Dobrý deň.Dnes som si vyhladala článok o tvárovej gymnastike.Cviky by som sa chcela naučit pre vlastnú potrebu a tiež mi časovo nevyhovuje isť do BA.Nedá sa pzakúpiť knižka alebo pár cvikov ? Ďakujem

(Nováková Anna - Nitra) #18

Moja švagriná, ktorá býva v Nitre, má záujem absolvovať kurz, prípadne zakúpiť knihu. Aké sú pravidlá - podmienky?
Ďakujem.
Harnová Eva pre Novákovú Anna
harnovaeva@gmail.com

(Nováková Anna - Nitra) #19

Čakám odpoveď na moju otázku. Ako sa dostať do kurzu?
Kde sa prihlásiť? aké sú podmienky?
Ďakujem.
Nováková Anna

(Antonia) #20

Chcela by som sa dozvedieť viac o možnosti prihlásenia sa na kurz tvarovej gymnastiky, cenu a či je naňho atestácia