Tvárová gymnastika - nenechajte sa týrať vráskami

Mladšie ženy rozžiari, skúsenejšie omladí! Priam zázračné účinky má cvičenie, skrývajúce sa pod názvom tvárová gymnastika.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4366-tvarova-gymnastika-nenechajte-sa-tyrat-vraskami

Dobry vecer, nemohli by ste mi poslat par cvikov tvarovej gymnastiky? Dakujem.

Článok ma zaujal, chcela by som vedieť viac o možnosti objednania a cenách. Ďakujem, Katarína.

Mám záujem o tvárovu gymnastiku, ale 10 dni z práce sa mi zdá veľa, nedá sa to nejako zjednodušiť, prípadne za poplatok zaslať cviky, určite ich máte aj v obrazovej forme s popisom. Prosím ďalšie informácie, ako postupovat. Ďakujem. Iveta.

Mám záujem o účasť na kurze a rada by som vedela, v akých termínoch v priebehu V. a VI. mesiaca sa dá zúčastniť a aké sú ceny. Zároveň by som rada vedela, či ma môžete pripraviť aj na profesionálny výcvik v prípade, že by som sa chcela tvárovou gymnastikou zaoberať v malom okresnom meste na profesionálnej úrovni. Ďakujem.

Chcela by som vediet viac, je moznost si objednat tieto cviky, ake su ceny? Dakujem.

Dobry den, pripajam sa k ostatnym a chcela by som sa opytat na moznost objednania tychto cvikov. Dakujem.

Chcem sa spýtať, či je taká možnosť v Topoľčanoch, kde by sa dala absolvovať tvárová gymnastika.

Dobrý večer, mám záujem o účasť na kurze a rada by som vedela niečo bližšie o termínoch a cenách. Ak by som sa chcela prípadne tvárovou gymnastikou zaoberať na profesionálnej úrovni či mi stačí zúčastniť sa Vášho kurzu. Ďakujem.

Funguji tyto cviky take pro muze?

Dobrý deň, chcela by som absolvovať cviky tvárovej gymnastiky, ale nevyhovuje mi 10 dní, som zo 100-kilometrovej vzdialenosti. Je možné absolvovať to všetko cez víkend? Aká je cena kurzu?
Ďakujem

dobry den. pracujem ako kozmeticka a chcela by som absolvovat kurz tvarovej gymnastiky poradite mi na koho sa mam obratit? dakujem

zdravím,chcem sa opýtať na kurz tvárovej gymnastiky,jeho cenu a ako sa môžem dostať k mg.Kišonovej dakujem ,som z BA

zdravim vas mam zaujem o tvarovu gymnastiku prosim vas nebolo by mozne poslat material na cvicenie totiz emam moznost zucastnit sa kurzu vopred dakujem

dobry vecer,tiez by som sa chcela informovat,ohladne tvarovej gymnastiky,tiez by som nemohla absolvovat 10 dni a preto by ma zaujimalo,ci mate aj ine riesenie nakolko som takisto vzdialena cez 100km,pripadne ci by bola moznost vyucby u mna v salone,ak by nas bolo viac kozmeticiek a aka je cenova relacia.Za skoru odpoved vopred Vam dakujem.S pozdravom Hella.

Dobrý deň, chcela by som absolvovať cviky tvárovej gymnastiky, ale nevyhovuje mi 10 dní, som z niekoľko 100-kilometrovej vzdialenosti. Existuje nejaké DVD, alebo kniha ktoré by bolo možné si objednať ? Mám vážny zújem.

Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

Dobrý deň.Dnes som si vyhladala článok o tvárovej gymnastike.Cviky by som sa chcela naučit pre vlastnú potrebu a tiež mi časovo nevyhovuje isť do BA.Nedá sa pzakúpiť knižka alebo pár cvikov ? Ďakujem

Moja švagriná, ktorá býva v Nitre, má záujem absolvovať kurz, prípadne zakúpiť knihu. Aké sú pravidlá - podmienky?
Ďakujem.
Harnová Eva pre Novákovú Anna
harnovaeva@gmail.com

Čakám odpoveď na moju otázku. Ako sa dostať do kurzu?
Kde sa prihlásiť? aké sú podmienky?
Ďakujem.
Nováková Anna

Chcela by som sa dozvedieť viac o možnosti prihlásenia sa na kurz tvarovej gymnastiky, cenu a či je naňho atestácia