Umelé vlasy európske?

Čo na akú dlhú dobu je? Teraz som nepochopila tvojej otázke

tolko penazi by som za umele vlasy nikdy nedala!

ale vies kolke by za to dali?? mne sa niekedy z toho az hlava toci, ze ake baby a kolko penazi su ochotne dat

ked niekto na to ma, tak nech si to da, co je na tom? :slight_smile:

ked na to niekto ma tak nech si to da, ja by som tiez nedala za nejake umele vlasy stovky eur :confused:

to je na každom proste :slight_smile:

Ja som nosila predĺžené vlasy, ale teraz asi dva mesiace to je, čo som ich dala dolu a je to lepšie :slight_smile:

lepsie z akeho pohladu?

ako si ich mala prichytene??

Ja odporúčam clip in vlasy. Keď netrafíš farbu, tak ti ich bez problémov vymenia. Keď niekto farbu vlasov nestrieda, tak si ich raz kúpi a životnosť dlhoročná. Keďže ja som ako chameleón tak si objednávam často, ak sa teda nevrátim k nejakej predošlej. Pred týždňom som si objednala z Invlasy. Našla som aj zľavový kupón - https://www.kodino.com/sk/obchod/invlasy/

Tie klipy nejako nevidiet? Nenici to vlasy?

Podľa toho asi aké si dáš, či sú kvalitné a aj akou metódou ti ich budú pripevňovať na tvoje vlasy, to tiež existuje viacero spôsobov

viacero sposobov? akymi to moze byt?

Dobrý den, máte na mysli umělé vlasy nebo vlasy lidské? Myslím, že ty umělé se vyrábějí z kanekalonu a ty pravé si můžete buď nechat prodloužit různými metodami jako jsou keratin, nano rings nebo tapex pásky. Já bych si ale před takovým prodloužením raději zašla na toto vyšetření, tam se můžete dozvědět více o tím, proč vlastní vlasy nerostou tak rychle, já byste chtěla nebo proč máte vlastní vlasy moc řídké.

Doma urcite nie, podľa mojich skúsenosti, aj kadernícky majú s tým čo robiť. Ja som teraz vyskúšala noví techniku napájania microkapsulami a super, spoje vôbec nevidno a snáď mi moje skoro vyrastú. Opatrne treba vyberať kto ti bude vlasy nadpajat. Urcite neodporúčam Hair Institute Diosa . Do spojov mi dali veľmi hrubé pramene vlasov, tie potom vyzerali ako motúziky, boli netvarovatelne, navyše nekvalitne suché. Musela som ich ist inde nanovo ale teraz veľmi fajn. Vraj momentálne najšetrnejšia metóda

ja teda neviem baby, ci to vazne treba. akoze ano, je to kazdeho vec, kazdemu sa paci nieco ine, ale podla mojho skromneho nazoru si netreba zatazovat vlasmi takymto sposobom. da sa aj roznymi pripravkami docielit, aby boli zdravsie, krajsie a rychlejsie rastli.

Neviem, mne sa to teda ale ze vobec nepaci a neviem si predstavit ako by som sa potom prehrabavala vo vlasoch. Minule sme sa o tom aj s manzelom bavili a ten tiez vravel, ze sa mu to nepaci. Neviem

Vacsina normalnych chlapov ti povie, ze nie je nad prirodzenost. Ale tak nejdem tu tie vlasy nejak “hejtovat”, kazdy ma pravo robit si s vlasmi, co sa mu zachce.

ak je nejaky zdravotny problem, ktory sa da takto aspon vizualne vyriesit ok. ale ja ked vidim tie mlade baby s tymi nadpojenymi vlasmi, kde im vidno spoje. no fakt neviem preco sa potrebuju takto zhovadit

ale tak chcu sa pacit, vies ako sa hovori, ze proti gustu ziadny disputat