Umelé vlasy európske?

(Leonka752) #1

Dobrý deň, chcem si kúpiť vlasy! Ale čo ma zarazilo na internete je plno druhov vlasov, napr. európskeho typu a iné… no aké sú najlepšie? nechcem si kúpiť také čo sa budú zachviľu strapatiť!

0 Likes

(veribr) #2

Ja by som ti odporúčala ešte predtým maximálne posilniť vlasy. Skús si prečítať tento článok http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-zdravsie-vlasy/ . Keby si dáš vlasy na svoj oslabený vlas, hrozí ti, že ti ostanú lysinky. Ono sa to zdá bez starostí, ale v skutočnosti tu ti ešte obrovská starosť o vlasy začína, no výsledok stojí za to :slight_smile:

0 Likes

(garex503434) #3

ja mám vlasy od Clipinhair, sú pre mňa zárukou kvality! som dlhoročná zákazníčka a zatiaľ som nemala absolutne žiadny problém!

0 Likes

(cuadermo045) #4

ja teda neviem nič o vlasoch, ani o druhoch ako píšeš, ale umelé vlasy sa mi jednoducho nepáčia, vždy je to vidieť, že to neni sú tvoje vlasy a vyzerajú neprirodzene ako od bábiky!

0 Likes

(ester851) #5

skúšali ste niekto príčesky z pravých ľudských vlasov?? ako vyzerajú? aké si kvalitou?

0 Likes

(Tamarenka) #6

Ako pise @garex503434 Clipinhair ich maju ludske a vyzeraju ako prave lebo su prave proste :smiley: To iste aj kvalitou su presne ako ludske aj na dotyk proste nerozoznas rozdiel :slight_smile:

0 Likes

(SandraKop) #7

Mne sa moc nechce veriť že toto vydrží na vlasoch. Dá sa s tým tancovať? Nepadá to? Prípadne dá sa to upravovať - aspoň natočiť alebo sa to hneď zničí?

0 Likes

(marionom10) #8

A to koľko také umelé vlasy stoja???

0 Likes

(emanuellsa) #9

Isto to je dosť drahé, keď ti to robia v nejakom dobrom salóne v ktorom sa tomu venujú. Len takým cez poľným by som si takéto niečo nedala spraviť. Bála by som sa, aký by bol výsledok.

0 Likes

(jarcika) #10

najma ked su tie vlasy kvalitne, tak to stoji ine peniazky

0 Likes

(Alena Kováčová) #11

Presne ako si napísala, pri nich sa už bavíme o úplne iných cifrách.

0 Likes

(marionom10) #12

To áno, to by som ani ja neriskovala!

0 Likes

(SandraKop) #13

Tak tie príčesky ak by vydržali tak to to nie je až také hrozné ale inak s vami súhlasím pýtala som sa v rôznych salónoch a jedna hrozná suma za druhou preto hľadám niečo peňažne priateľnejšie :smiley:

0 Likes

(Monika Vrchovská) #14

ake cifry ti davali?..okolo kolko sa to pohybuje?..ja vobec ani len netusim…

0 Likes

(bibiky) #15

ale to velmi zalezi aj kde ti to robia, ci ide o mesto nejake velke, o to kde to kaderko je :wink:

0 Likes

(SandraKop) #16

Najnižšia bola 280e najvyššie čo mi povedali keď som volala tak 490e a to som bola rada, že nevidela môj výraz ktorý som nahodila keď mi to povedala :smiley: Preto som šla googliť lebo to nie je možné ale asi fakt skúsím tie clipinhair chcem nejaký zložitý účes na plesy čo budú skúsiť a bez nich to nebude dobre vyzerať

0 Likes

(Tamarenka) #17

V ucese to vydrzi v pohode aj normalne ak ta nikto nejako extra nepotiahne za vlasy :smiley: A ak je ten pricesok z ludskych tak v pohode to mozes tocit, zehlit aj farbit inak :slight_smile:

0 Likes

(SandraKop) #18

Tak asi skúsim fakt tie bude to lacnejší pokus ako predlžovanie u kaderníčky :smiley:

0 Likes

(Danielka585) #19

To vážne také ceny ti povedali? Fúúú, tak to je riadne veľa

0 Likes

(simurka56) #20

…a to myslis, ze je na aku dlhu dobuu??..

0 Likes