Unava na materskej dovolenke

(nada) #1

Prosim poradte mi, som na materskej dovolenke s 10 mesacnou dcerkou a v poslednom case som dost unavena. Len by som spala a urobim doma toho velmi malo. Prosim poradte mi nejake vitaminy proti unave, ktore sa osvedcili. Aj ked si pospim 2 hodinky cez den, moc mi to nepomoze. Dakujem za rady.

(zuzka) #2

Neberieš antikoncepciu? Aj to by mohol byť dôvod únavy. Skús si pridať Koenzým Q 10 tobolky, mňa to postavilo na nohy a oveľa lepšie som sa cítila.

(nadada) #3

Dakujem, Zuzka.

(simba) #4

Ja by som skor odporucala trosku zmenit zivotospravu. Sama viem, ze ked som doma, a tiez ked vela toho neporobim, som unavenejsia ako ked mam aktivny den. Cize by som pridala viac aktivity a ovocie.

(janka) #5

Ja byvam tiez casto unavena, ale vzdy az na vecer, chcem sa ist bavit s priatelom, ale akonahle niekam prideme, zacne sa mi zyvat a spala by som.

(janka) #6

Mne takto zacal chronicky unavovy syndrom par mesiacov po porode, dufam, ze to nie je tvoj pripad. Sice je normalne, ze ked sa takto radikalne vsetko zmeni, ty sa nevyspis a si v strachu o male, ale ak to este potiahne dlhsie, urcite to nenechavaj len tak. Ja som sa spoliehala, ze to prejde a ze ved mam starosti, tak co sa cudujem, ale potom som sa z toho velmi tazko vyhrabavala.

(repa) #7

Aj ja som bývala takto unavená, až mi zistili, že mám zníženú činnosť štítnej žľazy.