Úprava vody je dôležitá: Nezničte si zdravie znečistenou vodou!

Kerimi ano, to mas pravdu, ze ich je velmi vela…no chcel som vediet, ktore presne ste pozerali, ci ziadne?..vyssie som uz spominal firmu Aquatrend…ja mam s nou osobne a hlavne dobre skusenosti…ine firmy iba viem, ze existuju ale ako si svoju pracu robia moc neviem…

Myslela som, či sa to nedá cez nejaký úrad zistiť, aby som nemusela platiť za rozbor. Nedá sa to? By som aspoň nejaké peniaze ušetrila, lebo mi príde divné, aby som si ešte zisťovala akú mám vodu. To by niekde malo byť evidované, nie?

@jurok To mi nieco hovori, isto sme narazili aj na nich len fakt sme tolko tych stranok presli, ze sa mi to uz zlieva dokopy. Oni mi teda vedia spravit aj ten rozbor aj sa to potom hned s nimi da riesit?

Kerimi presne, ako si to napisala…robia aj samotny rozbor vody a potom na zaklade vysledkov ti vedia poradit aky filter, zmakcovac alebo co vlastne tam potrebujes…preto je to u nich dobre, lebo ti ohladom vsetkeho vedia poradit…

@jurok No tak potom super, presne taketo nieco som hladala. Chcela by som im buduci tyzden zavolat kvoli tomu rozboru ale nemozem si teraz zobrat volno hned aby som bola doma, za kolko prisli urobit teraz rozbor vam?

nie, ospravedlnujem sa, nebolo to tu…presla som si stránku znova a sice je stránka velmi zaujimava, danu problematiku som videla práve tu http://www.akonabyvanie.sk/ …moja chyba

Kerimi rozbor vody je rychlo, oni si len zoberu vzorku vody a potom ju uz oni v laboratoriach presetruju a zistuju hodnoty…tam si volno z prace ani brat nemusis…no nechcem ti pisat, kolko to trvalo nam lebo to zalezi od toho, kolko roboty maju…na ich stranke je formular a pomocou neho ich kontaktujes a oni ti uz vsetko potrebne napisu alebo povedia ak mi zavolas…

@jurok Tak to som si nevsimla, ze tam maju taky formular. Idem to hned aj pozriet. A potesil si ma tym, ze si nemusim teraz brat dovolenku a ten samotny rozbor kolko trva? Ci to tiez zalezi od toho kolko maju roboty? A robia ho oni samy alebo to davaju robit do nejakeho externeho laboratoria?

Kerimi ved niekedy sa stane, ze si nieco clovek nevsimne…teraz uz vies:)…davaju do laboratoria ale vsetko ti sprostredkuvaju…takze nemusis ty behat po uradoch aby ti vysetrili vodu…no to zalezi zase od toho ako rychlo im to laboratorium posunie…

@jurok Neviem kam som sa divala, ved tam je to hned dole :smile: Chcela by som to dneska vyplnit len neviem co napisat do tej velkej kolonky, staci, ze chceme urobit rozbor vody zo studne alebo tam pre istotu pridam aj odkial sme? A za kolko sa ti ozvali? Ci ty si im hned volal?

Kerimi to ti ja neviem povedat, kde si sa pozerala :smiley: :D…napis tam vsetky vase problemy s vodou a hlavne to, ze chcete rozbor a potom aj riesenie na odstranenie problemu, ktory vyjde v rozbore (ak tam teda nieco vyjde)…oni ta uz potom budu kontaktovat, tak ako maju napisane…2017-10-23_090710

@jurok No dlhsie som tu nebola, tak idem to teraz hned teda vyplnit aby sa nam co najskor ozvali. Dakujem za rady :slight_smile:

Kerimi je to na tebe kedy im posles spravu…ja neviem ako rychlo potrebujes mat problem s vodou vyrieseny…ale ozvi sa im teda a budes mat pokoj :-)…drzim palce nech vsetko dobre dopadne :wink:

@jurok Tak som sa len prisla ohlasit, uz sa nam aj ozvali a cakame na vysledky z rozboru, vsetko to ide strasne rychlo, to som ani necakala :slight_smile:

Kerimi a to ste im vy posielali vzorku vody alebo oni si ju prišli odobrať? Ako to prebieha vo firme Aquatrend? S nimi to riešite, dobre som to pochopil, že? Ja som toto isté riešil ale už pred mnohými rokmi a už si to dobre ani nepamätám:-/

Ahoj ja som riesil cca mesiac dozadu rozbor s touto firmou: https://www.watersolutions.sk/ v cene rozboru mas vsetko a vzorku si pridu sami k tebe domov odobrat.

Ale ved aj aquatrend robi rozbor vody zadarmo, nie? My sme boli na vystave v Bratislave, kde mali aj oni stanok a ked sme sa na toto pytali, tak nam povedali, ze za rozbor sa u nich neplati. Teraz som normalne v soku, ako to teda je? Lebo my chceme tento problem riesit od buduceho roka!

Kerimi tak je fajn, drzim palce aby to co najlepsie vsetko dpadlo :wink:
Marynka neviem ako to maju teraz, ale ked pred rokmi sme si u nich davali robit rozbor vody, tak sme zan platili. Ked ti to ale na vystave tak povedali, tak mozno uz maju nejake nove akcie a robia fakt zadarmo rozbory vody. Bolo by to super!

No je to dost mozne, ze teraz maju nejaku akciu. Povedali mi to tak. Chcem sa im v januari ozvat, lebo teraz to uz nestihame riesit, no od noveho roka chceme dat nejaky filter, lebo vodu nemam dobru :-/ Som zvedava, co nam odporucia.

Dobrý deň, viem Vám pomôcť. Riešením by mohla byť reverzná osmóza. Jedná sa o filter, ktorý Vám domov nainštalujú. Je to perfektne zariadenie. Úplne vyčistí vodu od všetkých nečistôt, baktérií, ťažkých kovov…a voda má úžasnú chuť. Mailom Vám pošlem bližšie informácie. Dozviete sa aj zaujímavé veci. Tento filter je za skvelú cenu. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na mail: pr.zaujem@gmail.com