Urtekram- Bio výživné šampóny

Ahojte,
mám problém s mastnými vlasmi ale iba pri pokožke pri korienkoch a ostatné po dĺžke (od uší nadol) mám moc suché. Mám kučeravé prírodné vlasy, mam aj melír,asi 6 po končekoch.
Po dnešnom dni ,ma to prečo to tak môže byť veľmi zaujalo… Našla som veľa o silikónoch a veľa chemikalii v bežných(lacných) šampónoch čo máme doma.
Chcem preto vyskúšať niečo z tých Bio šampónov alebo aj kondicionérov značky Urtekram.
Neviem si však poradiť s tým, aký najlepší prírodný zdroj (čokoláda,kokos,atď…) bude premna najlepší ,na tieto moje vlasy. Pozerala som na účinky hlavne žihlavového a píšu tam, že je aj na lupiny. Lupiny nemám a nechcem. Bojím sa že by sa mi s používaním toho šampónu vrátili, neviem či to funguje teda aj pri tých bio ,že keď nemáš a používaš šampón na ne tak sa ti urobia.

Nepomôže len samotný šampon ale aj starostlivosť o vlasy. Žiaľ niekedy sú nám neni naklonené ani gény. Skús si prečítať http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-zdravsie-vlasy/ , možno ťa to motivuje. Držím palce :slight_smile: