Už som zabudla aké je to bez bolesti hlavy.

Tento príspevok som sa rozhodla napísať preto, aby mi už konečne niekto pomohol, alebo aspoň poradil ktorým smerom sa vydať. Hlava ma bolí každodenne už skoro rok a pol. Niekedy je tá bolesť znesiteľná, že dokážem aj fungovať, ísť do školy a učiť sa. No v poslednej dobe pravidelne raz do týždňa zvraciam, vtedy je tá bolesť neznesiteľná a trvá mi dva dni kým sa dostanem akože do “normálu” Čiže tri dni som doma a dva v škole. Podstúpila som sériu vyšetrení niektoré aj duplicitne. Bola som u neurologičky, na zubnom, očnom, krčnom, na gynekologii, na ortopedii, robili mi mag. rezonanciu aj CT a dokonca aj u psychologičky. Všetko je OK. A Hlava stále bolí a bolí. Pomôžte mi niekto, mám pocit, že sa pomaly nedokážem zaradiť do normálneho života. Budem vďačná za každý názor.

Ahoj Barborka, je mi ta lúto pretože viem čo to je, ale ja nie som na tom ako ty. ja mávam migrény raz za nejaký čas a to stojí za to, to žeriem lieky ako lentilky a tiež mi niekedy nepomáhajú a velmi trpím, tak viem si predstavit čo to robí s tebou. pravdepodobne si mladé žiena ktoré chodí do školy, najlepšie by bolo sa odsledovat čo konzumuješ aké jedlá, kedy to bolí najviac, prípadne niečo vylúčit zo stravy alebo naopak pridat do jedálnička, ja by som ti odporučila začat tým že vyradíš z jedálnička cukor! všetok, žiadne sladenie ani čaju ani kávy, žiadne sladkosti aby si sa mohla odsledovat. samozrejme to vyžaduje čas. ale treba to skúsit a uvidíš! mam s tým skusenosti. teraz užívam aj kvapky z čučoriedok / vypestované na alijaške / , možno si aj o tom počula, užívam 15kv. večer a rano mi je dobre aj ked počasie je na prt. asi tolko a ozvi sa a popíš niečo bližšie o tom všetkom. anna.

Ahoj Anna, Ďakujem za rýchlu reakciu. Tiež si myslím, že niečo na tej strave bude, idem aj na potravinové testy a uvidím či mi to s niečím pomôže. Mamina vyhľadala aj alternatívnu medicínu na nete, tak ešte absolvujem aj to, jedná sa o Biorezonanciu, ak budem mať niečo nové ozvem sa, Barborka :slight_smile:

Barborka pomožem ti kikava@atlas.sk