V boji s oslabenou imunitou pomáha vitamín C, zinok aj bioflavonoidy

Znečistené prostredie, depresie, osamelosť, fajčenie, zlá životospráva, stres, nedostatok pohybu či zdravého spánku. To všetko prispieva k oslabeniu imunity ľudského organizmu



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/8474-v-boji-s-oslabenou-imunitou-pomaha-vitamin-c-zinok-aj-bioflavonoidy

Oukej, zasa sa človek niečo nové dozvie :slight_smile: Céčko a magnézium pijem pravidelne, resp. snažím sa :slight_smile: Nie vždy to ide, zvlášť, keď sa človek ponáhľa. Máte niekto vyskúšané aj probiotiká na imunitu? Videla som o tom už nejaké príspevky, ale zatiaľ žiadnu štúdiu. Preto by ma zaujímal niečí názor, kto s tým má napríklad skúsenosti. Mnohí si probiotiká chvália práve na trávenie, či močové cesty. To mám odskúšané :slight_smile: Keď človek nemá pivko alebo kyslé mlieko, tak si šupnem biopron premium, no snažím sa žiť zdravo, práve preto aby bol človek nonstop fit a hlavne keď má okolo seba tri školopovinné deti, ktoré zjedia viac energie mame ako nejaká riadna žiarovka, tak nečudo, že mamička nesmie zachorieť a nie to ešte ísť marodiť :smiley:

Céčko u nás víťazí :slight_smile: Aj keď Ježiško nám priniesol tento krát aj biopron respiron. Nečakala som, že aj probiotiká sú vhodné na imunitu. Obyčajne som sa stretávala s probiotikami pri močových cestách alebo trávení :slight_smile: Tak uvidíme ako nám bude zaberať ten na našu slávnu imunitu, pretože teraz je také zvláštne počasie raz teplo raz zima, tak som zvedavá, či aj ten nám pomôže :slight_smile: