V Bratislave sa dnes začína kampaň o rakovine hrubého čreva a konečníka

V jednom z bratislavských nákupných centier sa dnes začala edukačná kampaň o rakovine hrubého čreva a konečníka



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/8824-v-bratislave-sa-dnes-zacina-kampan-o-rakovine-hrubeho-creva-a-konecnika

Môj otec zomrel v auguste 2011 v UNB, Interná klinika, Mickiewiczova 13, BA na rakovinu hrubého čreva, ktorú mu počas života nezistili a odhalila ju až pitva. Následne sa lekári pokúšali na patológií Sasinkova 4 falšovať výsledky pitvy. Ošetrujúcimi lekármi môjho otca boli MUDr. Milan Vyskočil a MUDr. Zora Jelínková. Patológ MUDr. Šišovský mi nechcel odovzdať výsledky pitvy a snažil sa ich “prerobiť” na rakovinu pankreasu. Otec ležal V apríli 2011 3 týždna na Internej kl., UNB, kde zanedbali vyšetrenia a vymysleli si diagnózu ulcerózna kolitída. Dávali mu 7 druhov antiboitík a už vtedy ho skoro zabili. Vážil už iba 58 kg pri výške 185 cm, mal všetky príznaky rakoviny čreva, ale ani to lekárom nevadilo. Kolonoskopiu odkladali celé mesiace, ale ani tak MUDr. Vyskočil nič nenašiel. Keď v auguste môj otec zomieral a doktori nevedeli prečo, rýchlo mu deň pred smrťou, keď sa otec nemohol brániť robili kolonoskopiu, ale aj tak nič nenašli. MUDr. Vyskočil si vymyslel rakovinu pankreasu, myslel si, že to mu ľahšie prejde. Mohla by som dlho písať o špinavostiach MUDr. Jelínkovej a MUDr. Vyskočila. Úrad pre dohľad nad zdr. starostlivosťou nám ani po 5 mesiacoch od podania podnetu nedal odpoveď. MUDr. Vyskočil a MUDr. Jelínková by sa mali rozlúčiť s lekárskymi diplomami. Pre ZZZ.sk chcem podotknúť, že toto nie je ohováranie ale čistá pravda, sú to skutočnosti tak, ako sa stali a mám na to dôkazy a zdravotnú dokumentáciu. Policajné a súdne vyšetrovanie to ukáže. Nie sú vhodné negatívne príspevky? Čo môže byť na rakovine hrubého čreva pozitívne? Pozitívny je odteraz môj vzťah k alternatívnej medicíne, diagnostike a metabolickej liečbe.

Kedykoľvek ma môžete kontaktovať:

MUDr. Michal Palkovič, PhD.
Odbor súdneho lekárstva a patologickej anatómie
Úrad pre dohľad nad
zdravotnou starostlivosťou
Žellova 2, 829 74 Bratislava 25
tel. : +421-2-20856888
mobil: 00421 902 976 628
e-mail: michal.palkovic@udzs-sk.sk